Оберіть найкращу форму управління Вашим будинком

У Львові діє понад 600 ОСББ, і до першого липня обрати собі нового господарника мають усі будинки Львова, адже в Україні ліквідовують комунальні підприємства.

«Нове законодавство передбачає обрання однієї з трьох форм управління будинком. Найперше – створити ОСББ. Друге – зібратися на загальні збори і обрати управителя будинку, але без створення юридичної особи. Якщо мешканці не зберуться, то міська рада призначить їм управителя», – розповіла Галина Когут, керівник відділу супроводу ОСББ Львівської міської ради.

Варто зазначити, що в останньому випадку тарифи на квартплату будуть встановлювати у ратуші. Щоб проінформувати львів’ян про усі переваги ОСББ і навчити правильно ним керувати, «Об’єднання «Самопоміч» організовує спеціальні навчання.

Навчання мешканців у районах відбуватимуться за участі юристів та найкращих голів ОСББ, щоб спільно визначити найкращий спосіб управління будинком. Зареєструватися на безкоштовні тренінги можна за телефоном гарячої лінії «Об’єднання «Самопоміч» (032) 297-1000. Першочергово навчання проводитимемо у тих районах міста, мешканці яких подадуть найбільше заявок на участь.

Дім

 

 

Comments are closed.