Андрій Садовий став би мером Львова, якби вибори відбулися цієї неділі

Чинний міський голова Львова Андрій Садовий впевнено переміг би вже у першому турі виборів мера, якби вони відбулись цієї неділі. Водночас, до міської ради увійшли б депутати від 6 політичних партій. Такі дані дослідження презентувала соціологічна агенція «Фама».

За Садового готові проголосувати понад 55% львів’ян. Другим з великим відривом йде народний депутат Дмитро Добродомов – 17% голосів респондентів. Далі в рейтингу розмістились Гірняк, Юринець, Васюник та Кошулинський. Такі дані отримала соціологічна агенція ФАМА, опитавши понад 1800 львів’ян на минулих вихідних. Похибка не перевищує 2,3%. Якби ж фінальний вибір відбувався у другому турі, то Садовий і там переміг би Добродомова з відчутною перевагою – 58% проти 20%.

рейтинг мер

До Львівської міської ради мають шанс потрапити шість партій. Впевнену лідерську позицію утримує Об’єднання «САМОПОМІЧ» мера Львова Андрія Садового. За «Самопоміч» готові проголосувати 35,5% львів’ян. Другою з суттєвим відривом йде Партія «Солідарність» Петра Порошенка – 12% опитаних. 5-тивідсотковий бар’єр долають також «Громадянська позиція», «Свобода», «Народний контроль» та «Батьківщина».

рейтинг лмр

Нагадаємо, місцеві вибори в Україні відбудуться 25 жовтня.

Comments are closed.