Асоціація «Клівленд Майдан»: «ми допомагаємо пересічному громадянину України»

Допомагають нашим бійцям на Сході не лише в  Україні. Днями батальйону імені генерала Кульчицького відправили медичну допомогу. ЇЇ  зібрала в Сполучених Штатах Америки асоціація «Клівленд Майдан».

Медичні ліжка, інвалідні візки та медикаменти – сьогодні їх ретельно завантажують та відправляють на Схід України. Трускавецький осередок «Обєднання «Самопоміч» вже досить давно співпрацює з асоціацією «Клівленд Майдан». Регулярно спільними зусиллями доправляють допомогу нашим бійцям в зону АТО.труск2

Андрій Воєцький, віце-президент асоціації «Клівленд Майдан», проживає у Сполучених Штатах Америки вже двадцять три роки. Як і більшість емігрантів хвилюється за український народ. Та не на словах, а на ділі! Часто приїжджає на Батьківщину та усіляко допомагає. Він разом із активними вихідцями з України в період Майдану організував асоціацію «Клівленд Майдан», яка спочатку допомагала родинам Небесної сотні, тепер – нашим військовим.

“Громада, всі ми тут, спочатку надіялися на зміни і тому так бурхливо долучилися відразу до цих всіх різних проектів. Зараз, у нас  як і на Україні, люди хотіли би бачити тих змін, але наразі ми їх не бачимо такими як хотілось би. Тому багато хто потрохи губить якусь довіру до того процесу, який відбувається в Україні. Та ми всеодно заохочуємо людей, бо знаємо, що народ страждає і наша гуманітарна допомога не для тих, хто там зверху сидить, вона допомагає пересічному громадянину України” – сказав  Андрій Воєцький, віце-президент асоціації “Клівленд Майдан”

трус

Такими є українці: воюємо, годуємо, постачаємо, лікуємо, паралельно протидіємо, часом не віримо, надіємось, потім знову віримо, і так по колу. Терпіння не вистачає – та усіма силами тримаємось. Бо в тяжкі часи не залишається нічого окрім розуміння: якщо не ми –  то хто?

Comments are closed.