Берлінські трамваї на коліях Львова

Електротранспорт це екологічно, швидко та економно. Проте, львівський парк тролейбусів та трамваїв потребує оновлення. Старенькі рогаті велетні марки «Skoda» вже виїздили своє. Придбання нових тролейбусів та трамваїв в «заводській плівці», на жаль, не по кишені місту. За таку ж суму можна придбати кілька десятків відрестовраваних  Тому у львівській мерії вирішили купити перевірену часом, вживану техніку у західних сусідів сусідів, яка пройшла капітальний ремонт.

«При закупівлі нового рухомого складу тролейбусного та трамвайного парків ми можемо витрачати від одного мільйона євро за придбання нових трамваїв. Потреба міста у оновленні електротранспорту є надзвичайно великою – близько 60 трамваїв – потрібно, щоб покрити потреби міста», – розповідає Олег Береза, керівник Львівелектротранс, депутат Львівської міської ради від «Об’єднання «Самопоміч».

У Львові оновлять трамваї

Електротранспорт це екологічно, швидко та економно. Проте, львівський парк тролейбусів та трамваїв потребує оновлення. Старенькі рогаті велетні марки «Skoda» вже виїздили своє. Придбання нових тролейбусів та трамваїв в «заводській плівці», на жаль, не по кишені місту. За таку ж суму можна придбати кілька десятків відрестовраваних. Тому у львівській мерії вирішили купити перевірену часом, вживану техніку у західних сусідів сусідів, яка пройшла капітальний ремонт. Більше тут – goo.gl/CRQ1ah#Самопоміч #Львів

Geplaatst door Об'єднання "Самопоміч" – Львів op woensdag 14 februari 2018

Раніше працівники Львівелектротранспорту відвідали столицю Німеччини з метою ознайомитися з їхньою пропозицією, щодо купівлі вживаного транспорту, що пройшло капітальний ремонт. Уся техніка виявилась у хорошому стані та із заявкою на довготривалу, надійну експлуатацію на львівських вулицях. Потрібно буде лише переобладнати сам візок, відповідно до стандарту наших колій.

«Закупівлю електроранспорту ми погодили з Європейським банком реконструкції та розвитку. Це буде пряма закупівля, тобто Європейський банк виділить кошти в рамках попереднього кредиту. Це близько вісімсот тисяч євро. Решту суми, а це сплата ПДВ, мита і адаптація трамваїв буде виділено з місцевого бюджету», – додав Олег Береза.

Станом на середину лютого у львівській міській раді погоджують текст договору придбання техніки. Найближчим часом буде підписано договір з постачальником. А вже влітку 2018 року до Львова прийдуть перші трамваї з Берліну.  

Оновлення рухомого складу трамваїв, тролейбусів та автобусів є одним з пріоритетів стратегії розвитку міста Андрія Садового та «Об’єднання «Самопоміч» – Львів 2020.

Comments are closed.