КампаніяБезпечне місто

Наше завдання – зробити життя мешканців міста безпечним. Тому ми виокремили такі напрями роботи: безпека в районах міста, безпека на дорозі, надання медичної допомоги, цивільний захист, військова підготовка.

3252

6Кампанія «Безпечне місто»

І. Центр безпеки міста

Це експертна група, що працює на базі «Об’єднання «Самопоміч» – Львів, мета якої – об’єднати громадські організації та ініціативи, військових, працівників органів внутрішніх справ та влади для спільної координації діяльності та громадського патрулювання міста. Це сприятиме зниженню рівня злочинності та створенню єдиного диспетчерського центру.

Читати далі »

ІІ. Інформаційно-практичний Центр Безпеки Міста

Це міська ініціатива, метою якої є забезпечити оперативну інформаційно-практичну та вишкільну діяльність, спрямовану на формування поведінки населення. Отримані знання сприятимуть  запобіганню і швидкій ліквідації надзвичайних ситуацій.

Ми працюємо над підготовкою діяльності ІПЦ БМ, що спеціалізуватиметься на навчанні та проведенні лекцій із питань домедичної, психологічної, військової, тактичної підготовки. Просимо спеціалістів цих галузей долучитись до навчання мешканців. Окремо опрацьовуємо питання відновлення радіоточок та систем масового оповіщення.

Напрями діяльності центру:

 • основи надання домедичної допомоги (спільно з Центром медицини катастроф, Мальтійською службою та Червоним хрестом);
 • основи самозахисту (тренінги та інструктаж з основ самозахисту);
 • основи військової справи (на базі Академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного);
 • основи цивільного захисту (контактна інформації осіб та органів, відповідальних за забезпечення цивільної оборони, інформаційна база та актуальні рекомендації).

Для того, щоб отримати інформацію у Центрі і взяти участь у вищезазначених напрямах навчань необхідно зареєструватися на сайті Львівської міської ради (www.city-adm.lviv.ua)

Контакти:
Тел.: (032) 297-55-51, (032) 297-55-52;
e-mail: safecity.center@gmail.com
Сайт: safe-city.com.ua
Соціальні мережі:  facebook.com/center.safecity

 

5Кампанія з безпеки дорожнього руху «Безпечне місто»

pdf-iconБезпечне місто. Безпека на дорозі
(презентація)

Мета проекту – продемонструвати, яким чином можна покращити безпеку дорожнього руху шляхом впровадження необхідних елементів для досягнення безпеки на дорозі.

Кампанія спрямована на вирішення ключових проблем, які заважають покращенню безпеки дорожнього руху у Львові, зокрема:

 • Перевищення швидкості
 • Недостатня безпека пішоходів
 • Не використання ременів безпеки

Читати далі »

аф_ша-безп

Пріоритетні напрями проекту

Управління швидкістю

Стаціонарні камери для контролю за швидкістю (поки) не використовуються в Україні, і щільність розміщення засобів для примусового дотримання правил вважається загалом низькою. Досвід Франції показує, що всеохоплююча система камер контролю за швидкістю (головним чином на ділянках підвищеної небезпеки) може суттєво вплинути на збереження життя на дорогах.

Безпека пішоходів

Необхідно повністю переглянути концепцію пішохідних переходів та запровадити ефективну розмітку і засоби обмеження швидкості, як, наприклад, припідняті пішохідні переходи. Обмеження швидкості на пішохідних переходах повинно бути не менше 50 км/год, а біля шкіл – не менше 30 км/год тоді, коли діти ідуть у/зі школи.

Також потрібно встановити огорожі вздовж доріг біля шкіл, дитячих садочків, лікарень  та інших закладів для дітей. Потрібно направляти дітей «коридором» для того, щоб вони переходили вулицю в одному визначеному місці, яке буде безпечним. Також важливо заборонити паркування біля шкіл. Також слід докласти зусиль для того, щоб зробити немоторизованих учасників дорожнього руху видимими. Першою спробою може бути ширше застосування рефлекторів українськими школярами.

Використання пасків безпеки та дитячих сидінь

Одне з ключових завдань кампанії із безпеки дорожнього руху – підвищення рівня використання ременів безпеки та обмежуючих пристроїв для дітей (дитячі сидіння).

 1. Методологія

 Реалізація кампанії/проекту відбувається шляхом використання системного підходу до вирішення проблеми безпеки дорожнього руху, який включає:

 • Освіта та кампанії з інформування громадськості: розробка та впровадження ефективної методики для навчання дошкільнят та школярів правил дорожнього руху; аудіо- та відеоролики, робота у соцмережах, розміщення інформації на рекламних носіях, регулярна оцінка впливу інформаційних кампаній; забезпечення дітей міста спеціальними засобами ознакування –світловідбивачами (стрічки, ранці, жилети, кепки) для пересування у темну пору доби.
 • Інфраструктура: модернізація та облаштування інфраструктури (пішохідних переходів, дорожньої розмітки, засобів освітлення, знаків поблизу навчальних закладів), перевірка безпеки стану автодоріг, допоміжні засоби для пішоходів, засоби для руху з низькими швидкостями, залізничні переїзди, стратегія для розворотів, містопланування з урахуванням безпеки як основної вимоги, зміна дорожніх знаків та розмітки.
 • Посилення контролю з боку ДАІ: дії щодо місць підвищеної небезпеки, перевірки безпеки дорожнього руху, управління швидкістю (особливо у районах забудови, з особливою увагою до основних міських доріг).

Контакти:
Сайт: road.safe-city.com.ua
Соціальні мережі: facebook.com/lvivbezpechnemisto, twitter.com/Lviv_SafeCity
Керівник кампанії: Олександра Паняк

Comments are closed.