Безпечне світло на дорогах Львова

Доволі багато водіїв зіштовхувались з ситуацією, коли світлова вивіска аптеки – хрестик, який світиться і мигтить зеленим – виглядає як зелене світло світлофора. Особливо ця проблема загострюється взимку, коли через погані погодні умови концентрація уваги водіїв розсіюється. Депутат Львівської міської ради від «Об’єднання «Самопоміч» Юлія Хомчин звернулася з ініціативою прибрати такі вивіски на тих відтинках дороги, де вони є особливо небезпечними.

 

«До мене, як депутата Львівської міськради, неодноразово звертались водії з проханням врегулювати облаштування означень аптек. Водії зазначають, що розміщення зелених покажчиків, особливо на перехрестях, негативно впливає на безпеку руху, зокрема дезорієнтує та сприяє виникненню аварійних ситуацій» – розповіла Юлія Хомчин, Депутат Львівської міської ради від «Об’єднання «Самопоміч».

Розміщення сигнальних знаків на аптечних закладах дозволено міністерством охорони здоров’я України. Проте, місто може створити документ, яким зобов’яже аптеки, що розташовані поблизу перехрестях доріг прибрати світлове миготіння своїх вивісок.

Депутат просить відповідні департаменти та служби якнайшвидше створити робочу групу та розробити проект Положення, яке б регулювало розміщення сигнальних покажчиків аптечних закладів.

Нагадаємо, для підвищення безпеки дорожнього руху місто отримає 37 мільйонів 800 тисяч євро кредиту та два з половиною мільйони євро ґранту від Європейського інвестиційного банку.

Comments are closed.