Благодійники на залізних конях

 

18698946_1695645134073810_260156772_o«Коло Благодійності» – таку акцію до дня захисту дітей  проводить «Мотоклуб Галицькі Байкери» спільно з Благодійним Фондом «Я не один». Кожен охочий матиме нагоду покататися на потужному мотоциклі разом з байкером та долучитись до збору коштів для операцій дітям з малозабезпечених сімей та сиротам.

У неділю, 28 травня, з 14:00 до 18:00 години, активісти організації «Мотоклуб Галицькі Байкери» (більш відомі як Lion MC) кататимуть на своїх мотоциклах всіх, хто доєднається до доброї справи. Маршрут поїздки – навколо центру Львова: Оперний театр – проспект Свободи – площа Міцкевича – площа перед Оперою.

Ідея «Кола Благодійності» виникла спонтанно, за словами ініціаторів акції. Раніше Мотоклуб Галицькі Байкери організовував локальні благодійні акції для дітей-сиріт, відвідував міські та обласні дитячі будинки.

Дизайн без назви (9)«Ця подія покликана привернути увагу громадськості до проблеми хворих дітей-сиріт та дітей, батьки яких не мають змоги оплатити дороговартісну операцію чи лікування. Цільова аудиторія акції «Коло Благодійності» – дорослі люди, які хочуть, щоб діти стали більш життєрадісними. Також ми хочемо спростувати міф, що байкери страшні та погані», – розповів байкер, акушер-гінеколог Вольдемар Надіжко.

Благодійний Фонд «Я не один»  вже 9 років поспіль запрошує іноземних  фахівців з різних галузей. Це насамперед спеціалісти педіатрії, дитячої хірургії та неврології,  які приїжджали до нашого міста спільно з нашим лікарями проводити унікальні операції багатьом діткам.

Дизайн без назви (8)«Ми хочемо показати що зовсім різні люди, зокрема і байкери, долучаються до допомоги потребуючим. На жаль, хворі діти потребують вагомих коштів для проведення операцій. Дуже часто ми чуємо, що хтось збирає кошти для лікування за кордоном. Ми ж намагаємося запросити фахівців із закордону в Україну. Це наша перша співпраця з мотоклубом Lions MC. Інтуїтивно відчуваю, що все буде добре і співпраця стане постійною», – зазначив на прес-конференції щодо акції «Коло Благодійності» Андрій Дворакевич, голова Благодійного Фонду «Я не один», депутат Львівської міської ради від «Об’єднання «Самопоміч»,

Покататися разом з байкерами та підтримати благодійну акцію можна в день її проведення на площі перед Оперним театром або за посиланням.  

 

Comments are closed.