Будь на коні: Восьмий Ярмарок спорту у Львові

Один із небагатьох видів спорту, де результату досягають лише через взаємодію людини і тварини – це кінний спорт. Звісно, без нього не обійдеться й на найбільш очікуваній спортивній події осені у Львові – Восьмому Ярмарку спорту. Федерація Львівської області кінного спорту облаштує майданчик, де жокеї проведуть показові виступи. Діти, які прийдуть на Ярмарок з батьками, з дозволу батьків, матимуть нагоду безкоштовно покататися на кониках.

«На відкритті Восьмого Ярмарку спорту у Львові та на другий день події ми проведемо майстер-класи з конкору та виїздки. Також наші спортсмени та тренери розповідатимуть діткам про наш спорт, його історію та досягнення українських спортсменів. Відкрити для себе верхову їзду зможуть усі діти, які прийдуть на Ярмарок з батьками. Якщо мама чи тато дозволять покататися верхи, то діти матимуть таку нагоду», – розповіла Оксана Гут, директор дитячо-юнацької спортивної школи кінного спорту«Буревісник».

Довідка. Конкур (фр. concours hippique — кінні змагання) — змагання з подолання перешкод верхи на коні.

Виїздка –  змагання, де демонструється гармонійна взаємодія коня та вершника через чіткість виконання певних фігур і вправ, досконалість керування конем. 

Познайомитися з цим та багатьма іншими видами у вас буде можливість вже за тиждень. Восьмий Ярмарок спорту відбуватиметься з 21 по 24 вересня у спорткомплексі «Динамо» (вулиця Дмитра Вітовського, 51). Вхід вільний.

Дізнайтеся, про зіркових гостей Ярмарку тут

Comments are closed.