Бюджетна комісія, очолювана Олегом Домчаком, забила ще один цвях в домовину конкурсу мікропроектів

Сьогодні на засідання бюджетної комісії Львівської обласної ради депутати розглянули скандальний проект рішення, який повинен привести ручного керівника конкурсної ради конкурсу мікропроектів і поховати найуспішнішу і найпрозорішу програму області.

Поспіхом з голосу голова бюджетної комісії Олег Домчак вніс в порядок денний питання про заміну співголів конкурсної ради. Перед голосуванням дали слово одному із авторів проекту рішення, голові фракції УКРОП в ЛОР Петрові Жукровському. У своєму виступі пан Петро підтвердив, що головна мета проекту рішення – замінити Парасковію Дворянин на посаді співголови конкурсної ради. Так Жукровський підтвердив, що більшість в обласній раді готова поховати успішний конкурс заради зведення політичних рахунків з «Об’єднанням «Самопоміч».

Цікаво, що після виступу голова комісії Олег Домчак намагався згладити прямоту слів Жукровського, але після його промови важко було заперечувати істину.

Отож, за те, щоб конкурс мікропроектів зробити ручним проголосувало 8 членів бюджетної комісії: Олег Домчак, Мирослава Лісна,Володимир Кирилич (БПП), Юрій Гудима (Батьківщина), Сергій Касьян (Громадянська позиція), Андрій Ковч (Народний контроль), Галина Сич (УКРОП), Олег Андрусишин (Народний рух України).

І лише один член комісії Іван Собко проголосував проти цього нищівного для громади Львівщини рішення.

Comments are closed.