Через халатність паспортного сервісу діти з шкіл-інтернатів не потрапили на футбольний чемпіонат

Державі байдужі навіть діти і власний авторитет. Принаймні такий висновок можна зробити із історії львівської футбольної команди «Сонячні леви». Вона сформована з учнів шкіл-інтернатів, мала їхати на молодіжний чемпіонат світу «Ґотія кап» до Швеції. Колектив уже два роки брав участь у змаганнях в категорії за програмою Спеціальних Олімпіад. І виборював навіть срібні кубки. Цьогоріч поїздка зірвалася в останній момент, а діти були налаштовані лише на перемогу.

Команда до турніру готувалася в поті чола три місяці. Заплатили внесок за участь у чемпіонаті, оплатили дорогу, навіть завчасно подали документи на виготовлення паспортів. У паспортному сервісі заплатили ще й додатково по 500 гривень за кожну дитину і отримали гарантію, що затримок не буде. Але трапилася халепа.

Про затримку повідомили в день, коли вже діти мали отримати паспорти і вилітати до Швеції. Це виглядало знущанням, а не сервісом, за який заплатили. Тож команда так і не вирушила на чемпіонат світу, який залишився без українського представництва. А в футбольному форумі беруть участь у різних вікових категоріях 1700 команд зі 110-ти країн. На жаль, ці мегазмагання цьогоріч відбулися без синьо-жовтої дружини, яка була одним з фаворитів на перемогу.

Якби команду попередили завчасно, що не встигають надрукувати паспорти, «Сонячні леви» кажуть, що знайшли би інший вихід. Та львів’ян запевнили, що все буде добре, а вийшла ганьба в очах світової спільноти. Менеджери львівської команди викликали поліцію, щоб та зафіксувала факт невидачі паспортів, і тепер цей інцидент розбиратимуть у суді.

Comments are closed.