Через місяць стартує дев’ятий «Ярмарок спорту»

Будь у формі, живи на повну! У Львові повинні рости здорові діти. Вже дев’ятий рік поспіль «Об’єднання «Самопоміч» організовує «Ярмарок спорту». Цьогоріч він відбуватиметься з 27 до 29 вересня у спорткомплексі «Динамо», що на вулиці Вітовського. Усі охочі зможуть спробувати себе у понад ста видах спорту.

Ярмарок спорту – це не популяризація спорту високих досягнень. Головне – рухова активність та пропаганда здорового способу життя. Колись займатися спортом і ходити в секції діти вважали за обов’язкове. А зараз їх відволікають телевізори, комп’ютери, ґаджети та інше. Тому важливо їм показати, що в житті є набагато цікавіші й корисніші речі. На «Ярмарку спорту» якраз і демонструють здорову альтернативу. А якщо знайшов себе у спорті – прямий шлях до успіху і міцного здоров’я.

«Насамперед, цьогоріч ярмарок відрізнятиметься від попередніх тим, що у нас буде дуже багато нових видів спорту, у нас буде ще масштабніша сцена. Хто був у попередні роки, той знає, наскільки танцюристам чи каратистам з великим задоволення хочеться виступати на підвищенні, демонструвати свої навички, коли їх з різних сторін знімають камери, є безпосередньо різні спецефекти, вони відчувають себе артистами, не тільки спортсменами. І в такий спосіб якомога більшу кількість дітей, людей, літніх людей, дітлахів залучають до здорового способу життя у Львові», – розповідає Олег Чунис, організатор «Ярмарку спорту», кервіник кампанії «Здорове місто».

Потрапити на «Ярмарок спорту» зможе кожен охочий. Вхід та участь у всіх майстер-класах – безкоштовні.

Захід вже отримав визнання в Україні. «Ярмарок спорту» посів третє місце в номінації «Спорт та здоровий спосіб життя» премії Social Project Awards, якою нагороджують якісні соціальні проекти та яскравих і талановитих громадських діячів, які формують майбутнє країни. «Ярмарок спорту» підсумовує роботу кампанії «Здорове місто» «Об’єднання «Самопоміч», яка за рік організувала чимало інших якісних проектів.

Успішним місто може бути лише тоді, коли в ньому активні та здорові мешканці. Заняття спортом важливі у будь-якому віці. В активі «Об’єднання «Самопоміч» та кампанії «Здорове місто» є декілька програм та заходів не тільки для дітей та молоді. Для людей поважного віку – це «Група здоров’я» і «Танці для літніх людей».

Comments are closed.