День усмішок завітав у Перемишляни: традиційні дитячі свята від «Об’єднання «Самопоміч» тривають

Днями дітлахи міста Перемишляни вирушили у казкову морську подорож разом з веселими піратами! Горобець та Елізабет понад дві години розважали дітей і кожному дали пам’ятний подарунок.

 

Недільний день для міських дітлахів почався незвично. Дитячий майданчик у міському парку ім. Богдана Хмельницького перетворився на імпровізоване море, де близько сотні юних матросів подорожували в команді двох піратів у пошуках скарбів.

«Це вперше в житті я побачила пірата! – ділиться враженнями 8-річна Дарина. – Вони класні, дуже веселі і з ними цікаво бавитися! Ми багато сміялися, бігали, а ще я виграла подарунок – дивіться, яку класну папку для зошитів я маю!»

 

Формат дитячого свята передбачає різні спортивні та інтелектуальні конкурси: діти відгадували слова, грали в морський футбол, танцювали лімбо, відгадували загадки і надували гігантські кульки.

«У літню пору таке свято для дітей – це справжня радість. Було приємно спостерігати, як діти уважно слухали аніматорів, все виконували і змагалися між собою. Думаю, разом з колегами з «Самопомочі» ми ще не раз проведемо такий «День усмішок», – розповідає міський голова Перемишлян Олександр Зозуля.

Comments are closed.