Депутат від «Об’єднання «Самопоміч» закликає допомогти військовому госпіталю

За роки військової агресії Росії щодо українських земель Львів втратив чимало кращих синів свого народу. Львів’яни стоять на передовій, захищають кордон від ворога. Війна забирає у нас найдорожче – людські життя і здоров’я. Найменше, що місто повинне забезпечити для своїх захисників, це якісну медицину та реабілітацію. Депутат Львівської міськради від «Об’єднання «Самопоміч», полковник медслужби, кандидат медичних наук, лікар Військово-медичного клінічного центру Західного регіону Тарас Кльофа звернувся до міського голови Львова з проханням фінансової підтримки Військово-медичного клінічного центру Західного регіону.

«У Львові в напрямку підтримки та захисту інтересів учасників АТО та членів їх родин діє Комплексна програма підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Львова. У 2017 році на реалізацію цієї програми депутатами було закладено у міському бюджеті 13 млн 834 тис. грн. Проте на даний час витрачено лише близько 6 млн грн, більше 7 млн були невикористані, хоча війна триває. І є обґрунтованими невідкладні потреби, що потребують фінансування.

Так одним із напрямків цієї програми є придбання матеріальних цінностей для зміцнення матеріально-технічної бази структурних підрозділів Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Національної гвардії України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області тощо, які беруть участь в антитерористичній операції.

Враховуючи це, прошу передбачити можливість у 2018 році в рамках даного напрямку функціонування Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Львова – здійснити фінансування наступних об’єктів для Військово-медичного клінічного центру Західного регіону, а саме:

  • Продовження робіт із освітлення території центру та встановлення малих архітектурних форм (лавки, в т. ч. для пацієнтів з обмеженими можливостями, смітники, вказівники).
  • Придбання та встановлення пасажирського ліфта в хірургічний корпус.
  • Придбання та встановлення автоматичних розсувних вхідних дверей в хірургічний та терапевтичний корпуси.
  • Придбання двох функціональних ліжок з можливістю зважування пацієнтів для відділення нейрореанімації та відділення відновного лікування.
  • Придбання ендоурологічного операційного стола», – йдеться у зверненні депутата Львівської міськради від «Об’єднання «Самопоміч» Тараса Кльофи.

Нагадаємо, раніше за кошти міського бюджету було облаштовано громадський простір для військових у Військово-медичному клінічному центрі. Встановили лавки, ліхтарі, урни для сміття, висадили квіти та кущі.

Підтримка українських військових є одним з пріоритетів програми розвитку міста Андрія Садового та «Об’єднання «Самопоміч» – Львів 2020.

Comments are closed.