Депутатів обласної ради скликають на бюджетну сесію

11 грудня Львівська обласна рада збирається на позачергову сесію на якій розглядатимуть питання бюджету на наступний рік. Крім цього, депутати розглянуть питання про затвердження Плану заходів з реалізації у 2019-2020 роках Стратегії розвитку Львівщини у 2020 році, про затвердження Програми підтримки співробітництва територіальних громад Львівській області на 2019-2020 роки, про кошторис видатків на утримання облради та її виконавчого апарату на 2020 рік, про встановлення умов оплати праці керівництву обласної ради.

Окремим пунктом на сесії обласної ради розглядатимуть питання проголошення 2019 року Роком Степана Бандери – з нагоди відзначення 1 січня 2019 року 110-річчя від дня його народження.

Як розповів депутат Львівської обласної ради з фракції «Самопоміч» Іван Собко, важливим питанням є внесення змін до обласних програм та показників бюджету 2018 року. Це робиться для того, щоб вирішити питання з оплатою працю для бюджетників області. Так, обласні депутати мають виділити кошти для забезпечення зарплатнею медиків та освітян. Така ситуація сталась через недорахування коштів з державного бюджету за медичною і освітньою субвенцією.

«Ми маємо зібратись та виділити кошти бюджетникам, щоб люди мали на свята гроші», – заявив Іван Собко.

Крім цього, наступного року на Львівщині хочуть запустити Програму підтримки співробітництва територіальних громад Львівській області на 2019-2020. На неї передбачають 5,2 млн гривень.

«Ця програма спрямована на розвиток співпраці муніципалітетів області. Наприклад, кілька сіл, які розташовані в різних районах, але мають якусь спільну проблему, можуть об’єднатись та написати проект. Це може бути закупівля пожежної машини чи очищення річки. 50% від вартості проекту компенсується з обласного бюджету», – розповів депутат фракції «Самопоміч» Іван Собко.

Протягом цього тижня відбуватимуться засідання профільних комісій обласної ради, де обговорюватимуть бюджет 2019 року. Також у четвер, 6 грудня, відбудуться громадські слухання (10.00, каб. 307).

Comments are closed.