Депутати Львівщини проти комп’ютеризації органів самоврядування

Голова фракції «Батьківщина» в ЛОР Юрій Гудима висловив зауваження та обурення стосовно відсутності повного звіту по конкурсу мікропроектів за 2016 рік у друкованому варіанті. Відтак, для задоволення вимог депутата, за бюджетні кошти доведеться закупити додатковий папір.

Не зважаючи на те, що Львів – столиця ІТ України, не всі представники влади надають перевагу роботі з комп’ютером. Вчора під час засідання конкурсної ради розглядали звіт з результатами конкурсу мікропроектів у 2016 році. Член конкурсної ради та депутат ЛОР Юрій Гудима не зміг попередньо ознайомитися зі всіма матеріалами звіту, тому попросив, аби в подальшому для нього усе подавали в друкованому варіанті.

Відтак, довелося скерувати запит на голову Львівської обласної ради стосовно закупівлі додаткового паперу формату А3 та А4, задля задоволення потреб окремих депутатів.

«Увесь час, що ми працюємо з програмою мікропроектів, ми намагаємося зробити її максимально сучасною. Це перша обласна програма, яка має онлайн реєстрацію. Однак, не всі колеги-депутати навчилися користуватися комп’ютерами. Тому, на жаль, для рівного інформування усіх, ми ще досі повинні друкувати сотні сторінок на папері», – коментує Парасковія Дворянин, перший заступник голови Львівської облради.

Comments are closed.