Депутати Львівської міської ради вимагають від Уряду відшкодувати комунальникам витрати на пільги та субсидії

фін

Депутати Львівської міської ради фракції «Об’єднання «Самопоміч» оприлюднили звернення до Уряду, у якому вимагають погасити заборгованість з відшкодування витрат за надані пільги і нарахування субсидій на оплату житлово-комунальних  послуг перед підприємствами, що обслуговують житловий фонд Львова.  

«З листопада 2015 року відшкодування здійснюється не в повному обсязі, заборгованість постійно зростає. Через це ОСББ, житлово-будівельні кооперативи та комунальні підприємства не мають змоги вчасно та в повному обсязі здійснювати розрахунки з надавачами послуг та виплати заробітної плати.

Окрім того, для впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції та модернізації будинків, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків залучили кредитні кошти. Тому, у випадку не погашення існуючої заборгованості, об’єднання на матимуть змоги виплачувати основну суму та відсотки за користування кредитними коштами, що ставить під загрозу реалізацію заходів програми  з енергозбереження та енергоефективності в майбутньому», – йдеться у зверненні, яке зачитав депутат Львівської міської ради фракції «Об’єднання «Самопоміч» Володимир Крицак.

Наприкінці засідання сесії депутати голосуватимуть за це звернення.

Comments are closed.