Депутати Львівської міськради від «Об’єднання «Самопоміч» допомогли більш як тисячі львів’янам

Тисячу сто вісімдесят три мешканці, що зіткнулись з важкими життєвими ситуаціями, отримали матеріальну допомогу від депутатів «Об’єднання «Самопоміч» у Львівській міській раді. В цілому, фракція виділила три мільйони п’ятсот п’ятдесят одну тисячу гривень. Завдяки цим грошам вдалося провести невідкладні операції та врятувати життя дітей.

Щорічно депутатові міської ради виділяють кошти з міського бюджету на виконання депутатських повноважень відповідно до ухвали Львівської міської ради. Цей ресурс народні обранці скеровують на вирішення цільових звернень мешканців. З початку 2017 року до фракції Самопомочі звернулись понад дві з половиною тисячі людей. На жаль, станом на початок серпня усі кошти, передбачені на матеріальну допомогу, вже вичерпалися.

Більше інформації про те, хто і як може отримати матеріальну допомогу, читайте у нашій попередній статті.

За словами Ігоря Стояновського, депутата Львівської міської ради від «Об’єднання «Самопоміч» та лікаря за фахом, часто допомоги потребують діти.

«Найбільше звернень до мене було від пацієнтів з важкими недугами, які потребують тривалого та дороговартісного лікування. На одну сім’ю я виділив близько тридцяти п’яти тисяч гривень. Ця допомога пішла двом дітям близнюкам, які мали дуже серйозну проблему зі здоров’ям. Як лікар я дуже добре розумію ситуацію, яка в них склалася. Ці кошти були дуже вчасними. Сподіваюся, лікування допоможе і дітки одужають.

Також до мене звертаються багато онкохворих. Часто, навіть усвідомлюючи, що ситуація вкрай складна, кошти я виділяю, бо гроші можуть полегшити чи подовжити якість життя пацієнта», – розповідає Ігор Стояновський.

Нещодавно інший депутат міськради від «Об’єднання «Самопоміч» Юлія Хомчин виділила сорок три тисячі гривень на операцію на головному мозку львівській актрисі. Операція пройшла успішно, і ми чекаємо на якнайшвидше одужання цієї жінки.

Comments are closed.