Депутати «Об’єднання «Самопоміч» виділили 200 тисяч грн на лікування Насті

 

мат. допУ свої 12 років Насті Вужинській довелося перенести дві складні операції на хребті. У дівчинки діопатичний сколіоз, що прогресує і потребує дорогого та довготривалого лікування. Батьки Насті звернулися по допомогу до депутатів «Об’єднання «Самопоміч». Депутати змогли виділити понад 200 тисяч грн для повторної операції. Зараз дівчинка проходить реабілітацію та входить у звичайний ритм життя.

«Дівчинка не вставала, в неї почав викривлятися хребет з оперованим сколіозом. І виходило так, що вона гнулася від того, що пластина її гне… У зв’язку з тим, що немає де взяти вдома кошти, мені довелось звернутися по допомогу до депутатів. Вони погодилися допомогти нам і оплатили частину операції», – розповіла мати Насті Наталія Вужинська.

вужин

У 2017-ому народні обранці від «Об’єднання «Самопоміч» у Львівській міській раді отримали 3 млн 600 тис для виплати одноразової матеріальної допомоги жителям Львова.

Нагадаємо, станом на середину квітня на соцдопомогу львів’янам виділено 2 млн 464 тис. грн.

Міський  депутат може надати 15 тисяч гривень допомоги на місяць. Але може виділити і всі 150 тисяч одразу. Ці гроші “зарезервовані” за кожним депутатом. Виплачує кошти соцзахист.

Перш ніж виділити кошти, депутати детально вивчають звернення. Перевіряють усі документи, з’ясовують вартість лікування, за потреби навідуються до дому людини. Тільки після цього приймають рішення про надання соціальної допомоги.

«Я виділяю допомогу виключно на лікування і виділяю в такому розмірі, щоб це лікування працювало. Тобто я дійсно з’ясовую, яка вартість медикаментів, з’ясовую з лікарями, чи такий курс є достатнім і виділяю такі кошти», – каже  Оксана Рубай, депутат Львівської міської ради від «Об’єднання «Самопоміч».

 

До грудня кожен потребуючий львів’янин може звернутися за матеріальною допомогою. Для цього потрібно прийти на прийом до депутата, написати заяву та подати усі необхідні документи, які підтверджують важливість допомоги. Графік прийому депутатів «Самопомочі» можна переглянути на сайті, або ж зателефонувати на гарячу лінію за телефоном (032) 297-1000.

 

 

Comments are closed.