Депутати «Самопомочі» перевіряють будівництво спортивних майданчиків в області

Сьогодні перший заступник голови ЛОР Парасковія Дворянин та депутат фракції «Самопоміч» Тетяна Письменна з робочим візитом оглянули місто Перемишляни. Перевірили виконання одразу трьох обласних програм – мікропроекти, спортивні майданчики і питна вода.

Завдяки програмі мікропроектів 10 міжквартальних вулиць у Перемишлянах стали безпечнішими. Тут уже встановили більше 100 ліхтарів вуличного освітлення з економними світлодіодними лампами.

Паралельно у місті ведуться роботи з реконструкції водопровідних мереж. Це 2 об’єкти, на які з обласного бюджету місто отримало 1 млн. грн. Реконструкція цих водопроводів різко скоротить кількість проривів і витоків води у місті.

13833174_1112821485428392_1871072530_o

Також депутати оглянули хід будівництва спортивного майданчика, який у центральному парку ім. Богдана Хмельницького. Тут зараз тривають підготовчі роботи – закладають основу під майбутнє поле зі штучною травою. За словами міського голови Олександра Зозулі, уже в серпні тут будуть грати у футбол усі охочі.

13843656_1112819435428597_1267114954_o

«Важливо, щоб райони і міста Львівщини освоїли бюджетні кошти у повному обсязі і вчасно. Це запорука хорошого темпу розвитку місцевих громад, і зменшення корупції. – коментує виїзд Тетяна Письменна. – Приємно, що місто Перемишляни справляється зі своїм завдання. Разом з тим потрібно, щоб мешканці активніше долучалися до обговорення і впровадження змін у місті».

До слова, ініціативна «Самопомочі» активізувала й інші фракції ЛОР, які зацікавилися моніторингом виконання програми «Спортивний майданчик». Така активність говорить про те, що депутати не допустять, аби через халатність чиновників бюджет втратив 16 млн. грн. «З моменту, як обласна рада проголосувала за програму «Спортивний майданчик», фракція «Об’єднання «Самопоміч» покроково слідкує за її виконанням. Справжньою прикрістю є те, що вже сьомий місяць року завершується, а ми маємо повністю збудований лише один об’єкт з декількох десятків. Ми докладемо максимум зусиль, щоб програма була втілена в цьому році згідно затвердженого списку», – наголошує депутат «Самопомочі» Юрій Огоновський.

Comments are closed.