«Децентралізація на Львівщині провалена», – депутат Тетяна Письменна

У загальноукраїнському рейтингу спроможності 366 об’єднаних територіальних громад найвищий показник Львівщини – 51 місце. 366 позиція теж за громадою з Львівщини. Цей провал – наслідок формування перспективних планів у Львівській облдержадміністрації. Адже їх основою були бізнес інтереси та майбутні виборчі округи, а не спроможність та успішність ОТГ.

«Як керівництво області дозволило створити Новострілищанській ОТГ, в якій мешкає приблизно 2,5 тисяч людей? Частина з них діти і пенсіонери, а хто ж тоді має управляти громадою? Де взяти кваліфіковані кадри? Очевидно, що створюючи такі громади, в ЛОДА не керувалися критеріями спроможності», – розповідає Тетяна Письменна, депутат Львівської облради фракції «Самопоміч».

Абсурдні підходи при формування перспективних планів продовжуються. Уже завтра сесія Львівської облради розглядатиме перспективний план Дрогобицького району. Його не можуть прийняти уже понад 2 роки. Перша редакція передбачала 11 громад, друга 6, тепер 4. «І кожного разу нам показують цифри, які доводять – що всі ці громади будуть фінансово спроможними. Це ж абсурд», – коментує Письменна.

Comments are closed.