Діти з України, Польщі, Словаччини і Бразилії творили добро разом

дітки

«Твори добро» – під такою назвою діє багаторічний міжнародний проект, який вже вчетверте відбувся на базі Винниківської санаторної школи-інтернату. Участь у ньому взяли підлітки з України, Польщі, Словаччини і Бразилії. Цьогоріч проект відбувся за сприяння волонтерів «Об’єднання «Самопоміч» – Винники.

У перший день відбулося представлення команд і країн: дві команди з Польщі, команда зі Словаччини, команда з Бразилії та українська команда. Наступного дня учасники ознайомилися з архітектурою та загадковими вулицями Львова. Також вони взяли участь у майстер-класах: готували смаколики від Західної Шеф Групи, малювали, створювали зачіски, вироби з шифону, опановували техніку декупажу та орігамі.

Між командами з Польщі (м. Хелм і м. Поремба), зі Словаччини та України проводився квест «Незнайомий Львів». Потім діти поласували цукерками, які виготовили власноруч у «Львівській майстерні шоколаду». Після обіду в Історико-краєзнавчому музеї м. Винник відбулися майстер-класи з національних ремесел.
4 червня учасники проекту «Твори добро» зустрілися з воїнами АТО, які перебувають на лікуванні у Львівському військовому госпіталі. Гості підготували для них міжнаціональну концертну програму й виготовили ангелів-оберегів. Також охочі відвідали Музей народної архітектури та побуту «Шевченківський гай», де дізналися про історію та культуру етнічних регіонів України.

«Ми активно здійснюємо культурну політику, сприяємо обміну молоддю та формуємо необхідне підгрунтя для здійснення міжнародної співпраці. Зокрема, минулого року нами була організована поїздка для творчих колективів міста та дітей школи-інтернату в м.Тшебніца (Польща) для участі у проекті «Згуртуймося». Там же я особисто запросив молодь із міст-побратимів до нас, аби діти змогли на власні очі побачити Україну, а саме Винники», – зазначив Тарас Дмитерко, представник «Об’єднання «Самопоміч» – Винники.

Голова ГО «Школа мрій» Л.Є.Свистович подякувала учасникам та їхнім наставникам за спільну діяльність творення добра, яка відбулася у м.Винники , нагородила усіх грамотами.

Гарний настрій молоді дарували ансамбль “Дивоструни”, тріо «Крайня Хата», гурт «Кориця & Ваніль», Михайло Мирка, гурт «ROCKOKO».
«Проект «Твори добро» реалізований за підтримки Фонду ІССО (Нідерланди). За допомоги волонтерів «Об’єднання «Самопоміч» -Винники та місцевих бізнесменів.

Comments are closed.