До госпіталю у Винниках потрібні нові маршрути

ма

Створити нові маршрути та реорганізувати транспорте сполучення з Львівським обласним госпіталем інвалідів війни та репресованих, що у м. Винники, пропонують депутат Львівської міської ради фракції “Об’єднання “Самопоміч” Ігор Стояновський та фракція “Об’єднання “Самопоміч” у м. Винники.

“Для більшості хворих добирання до госпіталю є великою проблемою. Часто для цього необхідно здійснити 2-3 пересадки, що особливо складно для пацієнтів з обмеженими можливостями”, – йдеться у депутатському запиті Ігоря Стояновського.

Депутат пропонує створити нові маршрути, які б сполучали госпіталь з іншими районами Львова, а саме: Автовокзал (вул. Стрийська) – пр. Ч. Калини – Госпіталь (Винники); Галицьке перехрестя (вул. Миколайчука) – пр. Чорновола – Госпіталь (Винники).

За словами керівника фракції “Об’єднання “Самопоміч” у Винниківській міській раді Тараса Дмитерка, ще один маршрут доцільно створити для сполучення госпіталю з віддаленими районами Винників (Забава, Загородня) та села Чишки, Підбірці, Підберізці. “Багато працівників госпіталю живуть у навколишніх селах. Аби вони мали змогу комфортно дістатись місця праці, пропонуємо здійснювати перевезення з 07:00 до 09:00 та з 17:00 до 19:00”, – каже Тарас Дмитерко.

Також депутати планують після обговорення з громадою Винник запропонувати нові маршрути для комфортного доїзду до Львова.

Довідка

Госпіталь обслуговує інвалідів війн, учасників бойових дій, репресованих, людей похилого віку, а останнім часом і учасників АТО. Тут працює понад тисячу працівників,  і впродовж року проходить лікування близько 15 тисяч пацієнтів. Багато з них мають важкі недуги, пересуваються за допомогою милиць чи на інвалідних візках.

Comments are closed.