Долучайтеся до добрих справ: стартує проект “Соціальний репетитор”

Соціальні репетитори – це волонтери, зазвичай студенти, які навчаються на  третьому чи четвертому курсі університету. Вони безкоштовно допомагають абітурієнтам підготуватися до вступу. Відповідно до дисциплін, які виносять на зовнішнє незалежне оцінювання, репетитори готують дітей до тестувань із іноземних мов, української мови та літератури, історії, математики, біології та хімії. Кампанія «Відповідальне місто» вже шостий рік поспіль гуртує таких волонтерів.

Багато школярів знають, яку професію хочуть підкорити та вже мають жаданий університет, академію чи коледж. Безсумнівно, щоб впевнено скласти іспити потрібна додаткова підготовка.  Та не кожна сім’я має можливість найняти дорогого репетитора для своєї дитини. Щоб бажання потрапити у омріяний виш стало реальністю, для учнів з малозабезпечених сімей у Львові працюють соціальні репетитори.

У рамках кампанії «Відповідальне місто» вже понад 6 років діє проект «Соціальний репетитор». Соціальний репетитор працює безкоштовно, коли у звичайного репетитора одне заняття коштує до 300 гривень за годину. У проекті кампанії є репетитори з української мови і літератури, математики, історії та англійської мови. Триває пошук охочих долучитися до проекту!

Шукаємо соціальних репетиторів з таких предметів:

  • історія України
  • українська мова та література
  • математика
  • англійська мова

Ти можеш стати соціальним репетитором, якщо:

  • навчаєшся на відповідній спеціальності (історичний факультет, англійська філологія, математика тощо)
  • маєш хороші знання з предметів, за якими відбувається підготовка до ЗНО
  • ти викладач або вчитель

Оксана Олешко, координатор кампанії «Відповідальне місто», закликає небайдужих студентів долучитися до проекту: «Якщо ви студент старших курсів, вчитель чи викладач, хочете зробити добру справу і навчати дітей – ставайте соціальним репетитором. Якщо ж вам чи вашій дитині необхідний соціальний репетитор – звертайтеся до нас! Разом зможемо більше».

Якщо хочете зробити добру справу і навчати дітей, або потребуєте допомоги у підготовці до ЗНО – звертайтеся за телефоном (032) 297 1000 або  (067) 360-06-93! Заповнюйте реєстраційну форму!

Роксоляна Совицька

Comments are closed.