Дитячий садок для всіх

У Львові функціонують не тільки державні дошкільні навчальні заклади. Місто активно підтримує та сприяє відкриттю приватних дошкільних установ. Діє програма фінансової підтримки приватних садків.

«Дуже багато дітей хоче навчатися у дошкільних навчальних закладах. На жаль, не всіх можна забезпечити місцями у державних садках, тому цього року Львівською міською радою була прийнята програма підтримки дошкільних навчальних закладів», – розповіла Тетяна Іванів, депутат Львівської міської ради від «Об’єднання «Самопоміч». 

Забезпечення всіх дітей місцем у садках – один із пріоритетів стратегії розвитку міста Андрія Садового та  «Львів-2020». Bright Preschool  (з англійської – яскрава дошкола). Так називається приватний дошкільний навчальний заклад, де діти розвиваються не тільки інтелектуально, а й фізично, емоційно та соціально.

«У школі Bright Preschool акцент робиться на те, щоб діти розвивалися інтелектуально, емоційно. Щоб вони могли працювати командою, щоб був акцент на соціалізацію.Також ми взяли частину програми з Монтессорі.

 

У нашому садку є діти з особливостями. В кожній групі по двоє. З ними працюють тютори – люди, які відповідають за їх програму розвитку. Наше завдання допомогти діткам між собою комунікувати, приймати різності, приймати інакшності і розуміти, що всі діти є класними, є однаковими. Просто хтось має якусь свою особливість», – каже Марія Олійникспівзасновник Bright Preschool.

 

Батьки до такої ідеї ставляться позитивно. І вважають, що такий метод виправданий. Адже діти жодних особливостей не зауважують, а це допомагає їм краще соціалізуватися.

Раніше Львівська міська рада прийнялша програма фінансової підтримки приватних навчальних закладів. Тож якщо у вас є мрія відкрити свій садочок або навчальний заклад, місто максимально готове сприяти цьому. Записатися на прийом до депутата можна зателефонувавши (032) 297-55-00.

Comments are closed.