Електронні петиції, як дієвий інструмент змін у місті

Депутати Львівської міськради від«Самопомочі» підтримують електронні петиції львів’ян. Завдяки цьому місто реалізує ініціативу капітального ремонту актового залу народного дому Збоїща, задекларувало наміри відмовитися від маршруток та перейти на електротранспорт і зручні автобуси, а також заборонити посипати взимку вулиці піскосумішшю.

«Активність львів’ян є надзвичайно важливою для нас. Ми, коли запускали цей сервіс, навіть не очікували, що він буде настільки успішний. Ми фактично раз на певний період часу розглядаємо ці електронні петиції і успішно вони приймаються, беруться до уваги. Делегується доручення чиновникам Львівської міської ради опрацювати і власне взяти до уваги ті рекомендації, які пропонуються громадою.

Важливим є те, що ці петиції є з різних сфер життя. Традиційно міська господарка, але також є й культура, і освіта, і наука, і інновації в нашому місті», – розповів розповідає Андрій Шевців, депутат Львівської міськради від “Об’єднання “Самопоміч”, голова міського осередку Самопомочі.

Comments are closed.