ФК «Богун» готується до нових перемог

Футбольна команда з Бродів цього сезону змогла потішити власних вболівальників хорошою грою та приємними результатами, завершивши сезон у верхній частині турнірної таблиці Першої ліги Львівської області. Загалом, за рік футболісти бродівської команди провели більш як 100 матчів у різноманітних турнірах. Зараз команда стабільно розвивається та щороку покращує свої результати, хоча в її історії траплялись періоди, коли команда не грала взагалі. Багато в чому успіх ФК «Богун» пов’язаний з президентом команди та її гравцем Андрієм Дудчаком, який також є депутатом Бродівської міської ради від фракції «Самопоміч».

Історія бродівської футбольної команди ведеться з 1920-х років. За цей час, в силу різних історичних обставин, команда кілька разів припиняла існування, втім щоразу бродівський футбол відроджувався з новими силами. Клуб носить прізвище відомого українського козацького полководця та сподвижника гетьмана України Богдана Хмельницького. За словами Андрія Дудчака, назва команди повністю відповідає характеру її гравців – не здаватись, попри всі негаразди.

«Команда налічує юнацький та основний склад – загалом разом з тренерами та технічним персоналом близько 50 осіб. Основна наша команда грає в Першій лізі Львівщини. Цього сезону ми зайняли 7 місце серед 16 команд, здобувши 13 перемог над суперниками», – розповів президент клубу.

Юнаки ФК «Богун» минулий сезон завершили на 9 сходинці, а на чемпіонаті району з футзалу вибороли бронзові нагороди. Також ФК «Богун» взяв участь у весняному Кубку бродівського району з футболу 9х9, де переміг в усіх дев‘яти матчах і став чемпіоном. Не оминули богунівці своєю участю й престижний Кубок Ернеста Юста, в якому грало багато професійних команд з усієї України. На цьому турнірі бродівчанам вдалося виграти групу, обійшовши чемпіона Тернопільської області та команду з Прем‘єр-ліги. На жаль, у плей-оф ФК «Богун» поступився чемпіону Львівської області у Прем‘єр-лізі ФК «Миколаїв».

Домашні матчі команда грає на стадіоні «Ювілейний» у рідних Бродах. Раніше, за словами Андрія Дудчака, стадіон перебував на балансі районної ради, втім завдяки зусиллям небайдужих бродівчан його віддали у власність міста, що дозволило покращити його матеріально-технічний стан.

«Наш стадіон вдалось покращити, після того, які він відійшов у власність міста. Ми зробили там майданчик з штучним покриттям та відреставрували освітлення. З формою для гравців нам допомогли в «Об’єднанні «Самопоміч». Це дуже важливо, адже у нашій юнацькій команді грають хлопці зі всього Бродівського району, а в головній команді є чимало легіонерів з інших міст. Щоб команда могла показувати хороші результати нам потрібна якісна спортивна інфраструктура та тренувальна база. Також важливо, щоб майбутні покоління мали можливість займатись спортом в хороших умовах будь-де – у себе в селі чи в місті», – додав Андрій Дудчак.

Про плани на майбутній сезон президент клубу говорить неохоче. Для нього головне, щоб команда продовжувала існування та тішила прихильників футболу в Бродах. Наразі у команди немає титульного спонсора, а триматись на плаву їй допомагають небайдужі містяни. Частину фінансового тягаря також взяв на себе й Андрій Дудчак.

«Нам потрібен великий спонсор, адже утримувати таку велику структуру дуже важко. Незважаючи ні на що, наступного сезону ми сподіваємось взяти призові місця та, можливо, вийти в Прем’єр-лігу області», – зазначив він.

Comments are closed.