Фракція “Об’єднання “Самопоміч” у Львівській міській раді обрала виконуючого обов’язки керівника

Колектив депутатів “Об’єднання “Самопоміч” у Львівській міській раді поклав виконання обов’язків керівника фракції на заступника голови Юрія Мельника.

“Кожен з нас прийшов працювати над розвитком міста, кожен є фахівцем у різних галузях. Великий колектив людей, активістів та нас, депутатів, працює над реалізацією багатьох стратегічних проектів, що у своєму поєднанні формують пункти програми «Львів2020». Колектив фракції пройшов етап свого становлення як сильної, відкритої та незалежної команди. Сьогодні перед «Об’єднанням «Самопоміч» у Львові стають нові виклики, потрібно розвивати також додаткові стратегічні напрямки. Саме тому я планую зосередитися на роботі міської організації “Об’єднання “Самопоміч” – розповів Андрій Шевців. – Маємо чимало цікавих задумів, корисних і практичних речей, проектів, які допоможуть зробити Львів ще успішнішим та комфортнішим. Принагідно запрошую містян до більш активної співпраці ” – зазначає депутат, керівник міської організації «Об’єднання «Самопоміч».

Виконуючий обов’язків керівника фракції “Об’єднання “Самопоміч” у Львівській міській раді Юрій Мельник ділиться, що цей обов’язок для нього є дуже відповідальним, тому «намагатимусь продовжити роботу в такому ж темпі, щоб львів’яни відчували нашу щоденну працю для розвитку міста. Ми завжди відкриті до Ваших звернень на особисті прийоми чи електронні листи», – повідомив Юрій Мельник, в.о. керівника фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Львівській міській раді.

Comments are closed.