Фризбі, новус та снукер: чим цьогоріч дивував Ярмарок спорту

Найочікуваніша спортивна подія року вже вдев’яте демонструє дітям, молоді та батькам, що фізичні навантаження можуть бути цікавими, веселими, і, звичайно, корисними. 27-29 вересня «Об’єднання «Самопоміч» разом із спортивною спільнотою перетворили спорткомплекс «Динамо» на мультиарену. Діти знайомилися з майже сотнею видів спорту, серед яких двадцять нових. Фризбі, мотоциклетний спорт, корфбол, новус, снукер – і це далеко не повний список занять, які вони радо опановували. Уже першого дня на Ярмарок завітало шість тисяч відвідувачів.

Традиційно на Ярмарку були присутні й відомі українські спортсмени. Олег Скавиш (Тягнизуб), Станіслав Горуна, Анастасія Горлова своїми прикладами залучали дітей до спортивних ігор. А що може бути кращим, аніж вчитися у сильних та знаменитих…

Також були й майстер-класи від спортивних секцій, ранкові руханки для бадьорого початку дня. А на завершення усіх дивували та розважали відомі європейські танцівники-брейкдансери. До речі, брейк-данс нещодавно теж став видом спорту.

Фізичні навантаження, постійна динаміка та рух – це наша енергія та здоров’я. Тому краще інвестувати час та кошти саме в спорт, адже він відкриває нові можливості для кожного, незалежно від віку. Звичайно, найкраще – це прищеплювати любов та мотивувати до занять змалечку, так ми вже закладаємо надійний фундамент на роки вперед. Саме з цією метою в цьому році у Львові планують розпочати один з наймасштабніших проектів в Україні – будівництво палацу ігрових видів спорту.

Нагадаємо, що Ярмарок спорту вже визнали в Україні. Цей масштабний захід отримав премії Social Project Awards в номінації «Спорт та здоровий спосіб життя». А це ще раз доводить, що «Об’єднання «Самопоміч» та кампанія «Здорове місто» зокрема працюють у правильному напрямку. Саме у рамках стратегії «Львів-2020» спорту та здоров’ю львів’ян відведено значне місце. Адже успішним місто може бути лише тоді, коли в ньому живуть активні та здорові мешканці.

Comments are closed.