Футбольний м’яч замість комп’ютерів

Сонце, спека і футбол. Львівські журналісти зібралися на березі Винниківського озера, щоб визначити кращу редакційну футбольну команду. Турнір з пляжного футболу організувала кампанія «Здорове місто» від «Об’єднання «Самопоміч».

«Такого роду відпочинок є дуже добрим, по-перше, для знайомства всіх колективів засобів масової інформації у Львові. А, по-друге, це гарний спосіб відчути свою силу, свій дух, здоров’я», – вважає Андрій Кришталь, головний редактор газети «Самооборона».

До участі у турнірі запрошувалися представники усіх львівських ЗМІ. Учасників розділили на чотири команди, кожна з яких провела по три поєдинки.

«Турнір, перш за все, дуже добре організований. І нам це подобається. Особливо те, які суперники, – розповідає Олексій Кан, студент факультету журналістики університету Франка. –  Тому що є і слабкі суперники, на яких ми можемо розім’ятися. І сильні, з якими ми можемо позмагатися у цій прекрасній грі, яка складається з трьох таймів.»

футбол

© Ігор Чорній 2015

Змагання відбулись на березі Винниківського озера. Усі учасники відзначили добру якість ігрового поля.

«Винники – це є футбольне місто. В нас є дуже багато футболістів і знаменита рухівська команда, яка є чемпіоном аматорського футболу. В нас в пріоритеті те, що залучається молодь до пляжного футболу, чи будь-якого іншого спорту. Це є здоровий відпочинок. Я дуже радий, що сьогодні нам вдалося це організувати. І маю надію, що в майбутньому ми проведемо чемпіонат не лише між журналістами, а також між громадськими організаціями, між молоддю чи між школами», – зазначив Тарас Дмитерко, представник «Об’єднання «Самопоміч» – Винники.

Comments are closed.