Ганущину і Синютці байдуже, що відбувається у Львові

Керівництво області відмовилося відреагувати на події в Львівській міській раді та допомогти врегулювати небезпечну ситуацію. Олександр Ганущин не прийняв пропозиції оголосити перерву в роботі сесії. Відтак фракція «Самопоміч» покинула сесійну залу обласної ради.

15645578_1827081994181486_253588897_n

Реагуючи на події, які в цю хвилину відбуваються в стінах міської ради, голова фракції «Самопоміч» в ЛОР Інна Свистун попросила Олександра Ганущина оголосити перерву.

«Звертаємося до вас з прохання оголосити перерву на 3-4 години, оскільки зараз в міській раді відбуваються провокації. Міські депутати розглядають бюджет розвитку, розглядають спільне проблемне питання міста та області – питання сміттєвого полігону. Ми всі повинні допомогти це питання належним чином врегулювати. Закликаю представників СБУ та міліції, які зараз присутні в залі, забезпечити порядок у стінах міської ради. Також просимо створити тимчасову контрольну комісію з депутатів, щоб ми могли в цій ситуації належним чином розібратися. Невідомі бойовики в цю хвилину захопили приміщення Львівської міської ради, розхитують ситуацію, не даючи можливості розглядати питання, важливі для громади міста та області. Просимо оголосити перерву», – сказала у своєму виступі Інна Свистун.

На жаль, керівництво області висловило свою байдужість до цього питання, самоусунулося від підтримки міста Львова. Тому фракція «Самопоміч» покинула сесійну залу.

«Це питання є спільним для області і міста. Впевнений, якби така проблема була у нас, депутати Львівської міської ради насамперед прийшли б сюди і перервали свою роботу. Це питання безпеки, спільної праці. Проблема сміття – це не лише Львів, це питання усієї Львівської області», – наголосив депутат «Самопомочі» Юрій Огоновський.

Comments are closed.