Голосування завершено: 72 тисячі львів’ян віддали свої голоси за проекти Громадського бюджету Львова

З 1 по 15 листопада тривало голосування за проекти Громадського бюджету міста, які будуть реалізовані у 2018 році. Приємно підкреслити, що цьогоріч містяни були особливо активними – в 3,5 рази більше львів’ян проголосували за проекти, ніж минулого року. 

«Ініціатива запровадження громадського бюджету пішла від громадськості і в подальшому була підтримана для реалізації депутатами Львівської міської ради та виконавчими органами. Бюджет участі – хороший європейський досвід, який активно розвивається у місті Львові. Нам усім разом потрібно працювати разом із громадою, щоб громадський бюджет Львова був не тільки найкращий за сумою, але й найкращий за якістю і необхідностю впровадження проектів-переможців», – розповів Андрій Пундор, депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Львівській міськраді.

Участь у голосуванні взяло 72 061 осіб, мешканці віддали 109 389 голосів. Трійка лідерів серед великих проектів виглядає так:

  1. Благоустрій подвір’я шкіл на куті проспекту Чорновола – вулиці Замарстинівської (3576 голосів)
  2. Найкраща операційна для найменших пацієнтів дитячої лікарні (3573 голоси)
  3. Футбольний стадіон на території спортивного комплексу СЗШ №97 (3069 голосів)

 

«Громадський бюджет є фіксованою частиною кошторису міста, з якого фінансуватиметься визначені безпосередньо членами територіальної громади заходи та проекти згідно із прописаними в Положенні нормами. Так мешканці Сихова, Левандівки, Рясного чи Збоїщ отримають можливість самі вирішувати, як і на які проекти використають кошти бюджету свого міста», – зазначила Юлія Хомчин, депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Львівській міськраді.

Нагадаємо, що переможців озвучать до 29 грудня 2017 року. До речі, переможцями можуть бути декілька проектів, якщо кошти на їх реалізацію менше Бюджету участі. А вже з 2018 року місто починається найцікавіше – втілення проектів! 

Роксоляна Совицька

Comments are closed.