«Хочу привчити обласну раду працювати відповідно до законодавства» – Парасковія Дворянин розпочала судовий процес проти Львівської облради

Львівський окружний адміністративний провів перше попереднє засідання у справі Парасковії Дворянин проти Львівської обласної ради. Справу розглядає суддя Наталія Грень.

Процес розпочався з подання клопотань. Сторона позивача витребувала у відповідача, Львівської облради, оригінали усіх документів, які стосуються рішення про звільнення Парасковії Дворянин з посади першого заступника голови Львівської облради та призначення на її місце Андрія Білоуса.

«Поновлення на посаді – це не ціль. Я прошу суд визнати неправомірність рішень обласної ради. Мене запитували львів’яни, мешканці районів області, чому я не оскаржую дій обласної ради – ми мали 6 дозволених законом місяців на підготовку, і ми подали позов. Процес розпочався. Я хочу привчити обласну раду працювати правильно, відповідно до чинного законодавства і регламенту», – коментує Парасковія Дворянин.

У коментарі журналістам сторона відповідача зазначила, що у рішеннях про звільнення і призначення нового заступника немає жодних порушень.

Нагадаємо, 5 квітня під час позачергової сесії Львівської обласної ради провладна більшість звільнила з посади першого заступника голови Львівської облради Парасковію Дворянин. До роботи першого заступника фактично не було зауважень, а саме звільнення мотивували політичною помстою за активну і принципову позицію Парасковії Дворянин. Зокрема, щодо непідписання протоколу з результатами конкурсу ДФРР у 2016 році. Тоді 40% коштів фонду скерували у виборчі округи двох нардепів-мажоритарників, залишивши інші райони без можливості вирішити свої проблеми.

Comments are closed.