«Інтернет-приймальня – це крок до електронного врядування в обласній раді», – Роман Кізима

У Львівській обласній раді може з’явитися інтернет-приймальня, за допомогою якої можна буде надсилати електронні звернення. Таке рішення затвердили депутати під час засідання комісії з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, свободи слова та антикорупційної політики.

Ініціатором створення інтернет-приймальні Львівської облради став Роман Кізима, депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч». Приймальня функціонуватиме у вигляді розділу сайту облради, де кожен мешканець після реєтрації зможе подати звернення на адресу голови ЛОР, заступників, постійних комісій чи депутатів обласної ради.

«Електронне звернення буде рівноцінним звичайному зверненню громадян у письмовому вигляді, – розповів Роман Кізима. – Інтернет-приймальня – це крок до електронного врядування в обласній раді. Це додає публічності та дає можливість будь-якому мешканцю області активніше впливати на політику ЛОР».

Відповідно до положення, інтернет-звернення можуть розглядати не більше одного місяця, а відповідь надсилається заявнику в письмовому вигляді за поштовою адресою.

Рішення про інтернет-приймальню сесія ЛОР розгляне через місяць.

 

Comments are closed.