«Йду вперед, щоб будувати країну», – Андрій Садовий

3 жовтня на зустрічі з молоддю міський голова Львова Андрій Садовий оголосив про те, що подаватиме свою кандидатуру на виборах президента у 2019 році. Це рішення він називає найважливішим у своєму житті. Непростим, звісно, але каже, що все обміркував і не може залишатися осторонь того, що відбувається в країні. Готовий працювати на її успіх. Більше про мету, цілі та завдання Андрія Садового та його команди – далі прямою мовою.

Це рішення – без перебільшень найважливіше у моєму житті. але свідоме, обмірковане та відповідальне. Я довго думав і зрозумів, що стояти осторонь та спостерігати за тим, що відбувається, я собі ніколи не пробачу.

Бо сьогодні ми втрачаємо надзвичайно великі можливості. Ми – нереформована країна: не впроваджуємо цифрову економіку, яка може давати нам десятки мільярдів гривень до бюджету, не можемо навести лад на митниці, хоча всі говорять про корупцію. А хіба сьогодні Генеральна прокуратура чи поліція захищають людину?

Ми відстали від розвинутих країн світу на десятки років – нам треба рухатися вперед! Насамперед, я вважаю, маємо усунути всіх корумпованих політиків від влади, збудувати успішну правову державу і зробити технологічну модернізацію України, щоби в результаті перемогти у війні за незалежність.

Дванадцять років я працював міським головою Львова. Це – прекрасний період в моєму житті! Громада мого міста тричі схвалювала мої ідеї та виборах, за що я глибоко вдячний кожному.

У мене була амбіція – збудувати місто, в якому хочеться жити. Але з досвідом я чітко зрозумів, що в повному обсязі це можна зробити лише якщо збудувати країну, в якій хочеться жити. Тому я йду вперед, щоби будувати Україну. Я маю сили і бажання зробити її успішною.

Одним зі схожих, доленосних для мене рішень, був похід у політику у 2014 році. Тоді Майдан і подальші події познайомили мене з великою кількістю нових небайдужих людей. І вони не стали розчаруванням – «Самопоміч» сьогодні, на моє переконання, є найкращим, що сталося в українському парламентаризмі та багатьох українських місцевих радах.      

Разом зі всією командою «Самопомочі» та іншими проукраїнськими демократичними та незалежними від олігархів силами ми намірені виграти президентські вибори, збудувати більшість у парламенті і займатися реформами в країні. Щоб люди бачили реальні зміни, а не імітацію.

Хто інакше буде будувати Україну? Люди, які приїдуть звідкись? Чи ті, хто в політиці останніх 20 років? Вони цього не зробили досі і вже не зроблять. Я вважаю, що принцип, який ми для себе обрали у 2014 році – не брати тих, хто були депутатами або міністрами раніше – він є правильний. Бо ці люди своєю діяльністю або бездіяльністю привели країну до руйнації, і ворог захопив частину території України.

ми будемо брати нових людей, найбільш фахових та найкращих на сьогодні. Нехабаром публічно презентуємо свою команду. Україну ХХІ століття повинні будувати люди ХХІ століття!      

Comments are closed.