«Кам’янко-Бузький район – хороше місце для серйозних інвестицій», – нардеп Сергій Кіраль

Створення індустріального парку та бізнес інкубаторів, передача військового містечка на баланс міста, шляхи раціонального використання «екологічних» коштів і сортування сміття – представники Кам’янко-Бузького району обговорили найбільш актуальні інвестиційні питання з заступником голови парламентського Комітету з питань промислової політики, членом фракції «Самопоміч» Сергієм Кіралем.

19212669_1678346235539609_1887143945_o

Одне з ключових питань, яке турбує мешканців міста – доля військового містечка, потенціал якого зараз взагалі не використовується.

«Це 17 гектарів землі, які по суті зараз занепадають. Ми з колегами докладаємо максимум зусиль, щоб передати його на баланс міської ради і використовувати з користю для громади. Але наштовхуємося на опір зі сторони міського голови та Міністерства оборони», – розповіла Оксана Шваюк, керівник місцевого осередку «Самопомочі».

Відтак, народний депутат пообіцяв підготувати три шляхи виходу з ситуації і допомогти громаді отримати бажаний результат. Крім того, говорили про можливість проведення спільної наради разом із Міністерством оборони для пришвидшення процесу передачі містечка.

Не менш важливим для району є питання створення індустріального парку. Міська рада відвела ділянку під парк і тепер готова розпочати пошук інвесторів. «Насамперед місту потрібно зацікавити до конкурсу кілька потенційних керуючих компаній, які зможуть створити і управляти індустріальним парком. Але перед тим місту необхідно забезпечити ділянку мінімальними умовами – провести комунікації і прокласти дорогу», – пояснив Сергій Кіраль.

Кам’янко-Бузький район – один з найбільш екологічно забруднених в області. За словами місцевих депутатів, район сплачує близько 20 млн грн екологічного податку, з якого назад повертається не більше 0,5 млн грн. На зустрічі обговорили шляхи використання цих коштів і прийняли рішення звернутися до Кабміну з вимогою дозволити використання цих коштів на оздоровлення дітей.

Comments are closed.