Канатна дорога до Високого Замку стала на крок ближчою до реалізації

На крок ближче до нашої мрії! І до мрії молодого депутата фракції «Об’єднання «Самопоміч» Львівської міськради Ігоря Корончевського теж.

Ігоре, пригадую, коли нещодавно запитувала, що б Ви ще мріяли зробити у Львові, почула відповідь: «Дуже хочу зреалізувати задум – збудувати оглядову підвісну дорогу від центру до Високого Замку.

Так, сьогодні – радісний день: на сесії проголосували на користь затвердження положення «Про умови проведення конкурсу з вибору інвестора для реалізації проекту Будівництво підвісної канатної оглядової дороги для використання рекреаційних можливостей парку Високий Замок».

Але ж це тільки початок довгого шляху – проектів, конкурсів, погоджень, пошуку інвесторів…

Так, та це вже чітке «так», отже, робимо! Найкраще, звісно, було б співпрацювати з такими інвесторами, які мають досвід у цій галузі: це компанії, які володіють технологіями будівництва таких канатних доріг, у світі їх є небагато. Також можуть зацікавитися й інші організації.

Окрім нових робочих місць, що ще дасть Львову цей проект?

Безперечно дасть, щонайменше, дві туристичні атракції: дорога і міст в парку “На Валах” (доєднується до розмови Павло Сирватка, помічник депутата), з точки зору користувача мені було б дуже цікаво користуватися нею час від часу також. Залежно від тарифів ця канатна дорога також може мати транспортне значення, оскільки зараз район Високого замку є віддаленим від зупинок громадського транспорту не так по відстані, як по висоті, на яку потрібно піднятися від зупинок. Ідеальною буде ситуація, коли власники довгострокових абонентів на міський транспорт могли б користуватися нею або без доплат, або за пільговим тарифом. Така модель, наприклад, діє в Калових Варах, де є туристичні квитки на фунікулер і в той же час можна купити добовий квиток на міський транспорт, в який входить проїзд у фунікулері, за аналогічну суму.

Будемо вболівати за якомога швидше втілення наших мрій у реальність. А поки: чи користувалися б Ви такою дорогою?

Марта Більська

Comments are closed.