Кожен другий львівський школяр долучився до проектів «Об’єднання «Самопоміч»

 

квітка png

Бачити своє місто комфортним та безпечним із розумними, здоровими та відповідальними людьми хоче кожен свідомий громадянин. Саме тому вже 11 років «Об’єднання «Самопоміч» разом із мешканцями будують  Львів, у якому хочеться жити. Дуже активним у цьому є молоде покоління. Лише за один навчальний  рік із сімдесяти тисяч школярів до проектів «Самопомочі» долучилося більше 37 тисяч учнів львівських шкіл, ліцеїв та професійно-технічних навчальних закладів.

 

 

Логотип_Комфортне місто-1

«Комфортне місто» – інфраструктурний проект, який має на меті створення комфортних умов проживання для громади. Спільно з представниками бізнесу, громадським сектором та владою Львова реалізовують потреби мешканців та гостей міста у галузі інфраструктури та благоустрою.

Окремий напрям роботи – загальноміська кампанія «З нами місто розквітає», у рамках якої комунальники та учні професійно-технічних навчальних закладів регулярно прибирають львівські парки та сквери, наводять лад на дитячих майданчиках та прибудинкових територіях. Так учні показують дорослим мешканцям Львова, що не потрібно чекати на чиюсь допомогу, а самостійно наводити лад у рідному місті.

 

2-300x217

Відносно молодим проектом є  «Культурне місто», який включає у себе серію заходів та підпроектів із метою залучення якнайширшого кола львів’ян до творення культурного продукту у місті. У грудні за допомоги учнівського парламенту у Львові відбулися «Коралівські вечорниці», які зібрали сотні прихильників національних традицій.  Море позитивного настрою подарував «Поливаний понеділок», який допомагали організовувати волонтери «Культурного міста». Не забувають і про культуру військових – у рамках кампанії львів’яни регулярно відсилають книги в зону АТО.

 

8-300x163

Освітня ініціатива «Розумне місто» активно популяризує точні, природничі та комп’ютерні науки серед мешканців міста, створює додаткові можливості з навчання та реалізації для школярів.

Щотижня у різних локаціях міста відбуваються цікаві інтерактивні заняття. Серед них – проект Кібер-варта, покликаний ознайомити школярів із безпекою в інтернеті. За рік на уроках Кібер-варти побувало більше п’яти тисяч школярів.

 

6-300x65

Дбає про мешканців  і кампанія “Безпечне місто” . безпека в районах міста, безпека на дорозі, надання медичної допомоги, цивільний захист та військова підготовка. Окремо працює кампанія з безпеки дорожнього руху.

Щорічно координатори та волонтери «Безпечного міста» працюють зі львівськими учнями, аби навчити їх культури поведінки на дорозі. Цього навчального року 8 тисяч школярів 1-3 класів взяли участь у пізнавальних тренінгах з безпеки дорожнього руху. Більше 1,5 тисяч старшокласників дізналися про безпеку руху на велосипеді. Учнів 3-5 класів навчали базовим правилам пожежної безпеки, знайомили з роботою ДСНС і вчили гасити полум’я.

 

logo 2 copy+-1

Кампанія «Здорове місто» поставила перед собою не менш важливу мету – заохотити людей дбати про своє здоров’я, займатися спортом, активно проводити будні та вихідні. Щорічно в рамках кампанії відбувається «Ярмарок спорту», який за три дні збирає більше 15 тисяч школярів. Щотижнево у львівських школах та садочках відбуваються акції з промоції здорового способу життя, де в ігровій формі змалку дітей привчають до активного життя. Увагу приділяють і літнім людям: близько 150 пенсіонерів взяли участь в оздоровчій ходьбі.

 

7-300x218

Навчити нести відповідальність за себе і допомагати тим, хто цього потребує, дає змогу кампанія «Відповідальне місто». Цього навчального року разом зі школярами вдалося подбати про самотніх пенсіонерів перед Різдвом та Великоднем у рамках проекту «Світло в оселі». Школярі приходили додому до літніх людей, допомагали їм із домашніми клопотами та дарували радість спілкування. А в рамках проекту «Подаруймо тепло» школярі ходили в гості до дітей з інтернатів, допомагали в організації їх дозвілля та навчання.

 

 

Comments are closed.