Креативна пазл-бібліотека: нове місце для творчості

Перетворити книгосховища на мультимедійні простори, з яких не хочеться виходити – у Львові запрацювала ще одна сучасна медіатека. Нове життя отримала бібліотека на вулиці Мишуги, що в мікрорайоні «Новий Львів», яка була в жахливому, навіть аварійному стані.

Тепер медіатека стала справжнім дитячим вуликом. Тут обслуговують навіть дошкільнят, для яких проводять розвиваючі заняття, ігри й літературні сніданки, переглядають з ними мультфільми. Дітки самі придумали назву нового простору. Відтепер це пазл-бібліотека, бо є два входи і виходи у формі пазла.

З відкриттям сучасного бібліотечного простору зросла кількість відвідувачів. Тільки за літній період вдалося залучити 800 нових читачів. А загалом їх зараз 270.

На ремонт місто виділило понад 800 тисяч гривень. Це вже 11-та бібліотека, яку повністю відремонтували, і вона стала медіатекою. Ще одну – нову – відкрили в Рясному. Зараз у медіатеки трансформують ще вісім бібліотек, на ремонт яких у бюджеті розвитку закладено понад сім мільйонів гривень, 860 тисяч – на закупівлю книг та періодики, і ще 600 тисяч – на нову техніку. Залишиться відремонтувати 20 бібліотек.

Ремонт усіх бібліотек – один з пріоритетів програми розвитку міста Андрія Садового та «Об’єднання «Самопоміч» Львів-2020. Кожна з медіатек матиме якісну інфраструктуру і добрий контент.

Comments are closed.