Кримінальниками та регіоналами назвали освітян, воїнів АТО і підприємців

Саме до такого цинізму дійшли на Львівщині під час виборів до ОТГ. При формуванні виборчого списку кандидатів до Бібрської ОТГ нині діючі депутати Бібрської міської ради Н. Федущак, О. Довгаль, І. Опанович, І. Грицило, А. Івасів та В. Поберейко поставили партії «Самопоміч» ультиматум, що тільки вони і запропоновані ними люди можуть бути у списку на вибори. Наступною умовою було те, що першим номером списку буде діюча секретар ради.

Ці ультиматуми були озвучені під час зустрічі у Бібрці голові Виконавчого комітету партії Олегу Лаврику і керівнику обласної організації ПП «Об’єднання «Самопоміч» Парасковії Дворянин. Зрозуміло, що погодитися на такий крок «Самопоміч» не могла, бо до нас звернулося чимало достойних людей, які висловили бажання йти на вибори до Бібрської ОТГ від нашої партії. Вважаємо, що лише виборцям вирішувати, кого обрати до нової ради. Саме вони визначать, хто достойний представляти їхні інтереси. Для «Самопомочі» важливо, щоб з нами йшли люди, які готові служити інтересам громади, а не керувалися лише бажанням будь-якою ціною залишитися при владі. Тому список сформували з тих кандидатів, до яких мають довіру мешканці міста Бібрки та навколишніх сіл, що увійдуть до ОТГ.

Парасковія Дворянин, голова Львівської обласної організації політичної партії «Об’єднання «Самопоміч»: «Ми знаємо, що вибори до Бібрської ОТГ будуть складними. Їх збираються фальсифікувати, кандидатів дискредитувати. Цим займається і чинна влада і ті, хто хоче здобути реванш. Наші кандидати фахові люди. Було проведено три співбесіди — з ними розмовляла я, керівник виконкому партії і керівник районного осередку. Список кандидатів буде на сайті партії, ми це традиційно робимо, аби виборці висловили свої побажання і зауваження. Ми ж будемо поруч з нашими кандидатами, хочу побажати їм сили і терпіння»

Галина Авраменко, підприємець, перший номер у списку кандидатів до БІбрської ОТГ: «Я багато років працюю підприємцем, жодного разу не була при владі. Мені ця ситуація виглядає дивною і обурливою. Я особисто вивчала біографії всіх кандидатів у списку, кримінальних авторитетів там не побачила».

Ігор Симко, кандидат, учасник АТО, працює продавцем-консультантом: «Невже я кримінальний авторитет? Мене таким могли назвали лише ті, з ким я боровся на Сході України в зоні АТО. Я йду в депутати, щоб щось змінити на краще, щоб продовжити допомагати громаді, але вже тут».

Тому Самопоміч закликає усіх учасників виборчого процесу зберігати спокій, вести себе толерантно і конкурувати програмами, а не вульгарними звинуваченнями людей, котрі працюють і живуть поруч з вами.

Comments are closed.