Куди звертатись, якщо вуличні ліхтарі не працюють

  • Юристи “Об’єднання “Самопоміч” консультують

Особливо в дощову й похмуру погоду надворі швидко темніє. Вуличні ліхтарі не завжди перебувають у справному стані, відповідно не освітлюють тротуарів і доріг. Буває, що міжквартальні дороги й тротуари мають вибоїни, які заповнюють опади. Унаслідок цього мешканцям доводиться «міряти калюжі» на дорогах і тротуарах.

Відповідно до рішення Львівської міської ради «Про передачу об’єктів вуличного освітлення на баланс ЛКП «Львівсвітло» від 04.08.2006 р.  № 945, об’єкти вуличного освітлення передані з балансу районних адміністрацій у частині передачі мереж зовнішнього освітлення на баланс ЛКП «Львівсвітло».

Куди звертатись, якщо вуличні ліхтарі не працюють?

У Львові для проведення ремонтних робіт вуличних ліхтарів необхідно звертатись до ЛКП «Львівсвітло» з письмовою заявою або у телефонному режимі. Варто зауважити, що колективне звернення у письмовому вигляді буде дієвішим для оперативного проведення ремонтних робіт.

Одним із основних напрямків діяльності ЛКП «Львівсвітло» у сфері вуличного освітлення є:

Будівництво, ремонт і експлуатація, технічне обслуговування апаратури диспетчерського зв’язку системи вуличного освітлення та ліквідації аварійних ситуацій в мережах зовнішнього освітлення м. Львова

Організації, які виступають посередниками між громадянами та ЛКП «Львівсвітло»

  • «Гаряча лінія» м. Львова за тел.:1580
  • «Гаряча лінія» «Об’єднання «Самопоміч» за тел.: (032) 297-1000.

Що робити, якщо немає встановленої лінії електропередач для вуличного освітлення та відповідних опор?

У такому випадку необхідно самостійно звертатись до Управління інженерного господарства Департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради з проханням внесення робіт із проведення лінії електропередачі для вуличного освітлення та опор для лінії електропередачі за відповідною адресою у перелік об’єктів та елементів благоустрою зовнішнього освітлення.

Також Ви маєте право звертатись до депутата, щоб той адресував питання до Управління інженерного господарства Департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради щодо проведення лінії електропередачі для вуличного освітлення та опор за відповідною адресою у перелік об’єктів та елементів благоустрою зовнішнього освітлення.

Куди скаржитися, якщо представники ЛКП «Львівсвітло» не реагують на звернення?

У випадку, якщо представники ЛКП «Львівсвітло» не реагують на звернення, необхідно звертатись до Департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради з письмовою скаргою.

Використані нормативні документи:

  • Рішення Львівської міської ради «Про передачу об’єктів вуличного освітлення на баланс ЛКП «Львівсвітло» від 04.08.2006 р.  № 945.
  • Статут ЛКП «Львівсвітло».

 

Ольга Туркот і Оксана Горун

 

Comments are closed.