Львів має бюджет-2018: аналіз

Депутати Львівської міськради під час сесії 16 листопада прийняли бюджет міста на 2018 рік. Під час представлення бюджету на 2018 рік голова бюджетної комісії, депутат фракції “Об’єднання “Самопоміч” у Львівській міській раді Вікторія Довжик виступила із пропозицією внести певні правки до бюджету.

“Перша правка, яку ми пропонуємо внести до бюджету на 2018 рік, спрямувати додатково кошти на пільгові медикаменти для населення на 10 470, 6 тис грн. Друга правка – збільшити видатки у сумі 100 тисяч гривень на регулювання чисельності безпритульних тварин у місті Львові. Третє – збільшення видатків на фінансування підтримки малого та середнього підприємництва у сумі 3 млн гривень, а також передбачити видатки у сумі 1 млн гривень на проведення аудиторських перевірок комунальних підприємств. Остання правка – доповнити ухвалу про бюджет міста Львова на 2018 рік пунктом фінансування видатків по статті “Субвенсія обласному бюджету за надання послуг з вивезення ТПВ” проводити після отримання Львівською міською радою звіту про використання  субвенції”, – розповіла Вікторія Довжик.

Загалом майже половина видатків міського бюджету (47%) йде на освіту та житлово-комунальне господарство. Ще по 14% – це охорона здоров’я та видатки управлінню фінансів. Цікаво також зазначити, що у порівнянні з 2017 роком бюджет Львова зріс на 26%.

Роксоляна Совицька

Comments are closed.