Львів одягнувся у вишиванку

18596979_1452149511511691_1072719238_o

Червоні, блакитні, чорні, зелені, вишиті бісером чи нитками, куплені у магазині або ж вишиті бабусею чи мамою – тисячі чудових українських вишиванок сьогодні прикрасили місто!

Вишита сорочка – це історична пам’ять, це те, що об’єднує наше суспільство, це традиція, яку треба берегти. Саме тому у Всеукраїнський день вишиванки львів’яни вбралися у свої найкращі вишиванки та пройшли ходою вулицями міста від площі Ринок до Личаківського кладовища під гаслом “Вишиванка – твій генетичний код”.

Дизайн без назви“Я вперше одягнула вишиванку ще в садочку, виконуючи українську народну пісню. Щоразу, коли одягаєш вишиванку, відчуваєш піднесений настрій. Дуже важливо, аби коли люди одягали вишиванку, несли не тільки цей патріотизм ззовні, але й всередині. У Львові ми традиційно вдягаємо вишиванки на пам’ятні дати, на свята, і дуже хочеться, щоб у нас було більше позитивних приводів вдягати вишиванку”, – розповідає Христина Паньків, депутат Львівської міської ради від “Об’єднання “Самопоміч”. 

 

Дизайн без назви (1)“Мою першу вишиванку подарувала моя хресна мама, яку вона сама і вишила. У кожному міліметрі цих ниточок є генетичний код, код України та кожного українця. По тій мозаїчності ми можемо побачити, яким він є вагомим. Бо кожен вишитий елемент це є клаптик нашого життя і нашої історії”, – розповідає Андрій Дворакевич, депутат Львівської міської ради від “Об’єднання “Самопоміч”. 

Дякуємо активним львів’янам, гостям міста, студентській спільноті Львова та усім, хто долучився до всеміської ходи у вишиванках! Разом ми вшанували чудову українську традицію!

Comments are closed.