Львів приймає Міжнародні змагання із пожежного спорту

14247

22-28 травня в місті відбуваються змагання із пожежно-прикладного спорту. Учасники 20 спортивних команд із країн Європи та Азії вправлятимуться у стометрівці з перешкодами, бойовому розгортанні та естафетах.

В Україні такі змагання проводяться щорічно, аби вшанувати пам’ять загиблих у аварії на Чорнобильській атомній електростанції пожежників. Завдяки героїчним діям пожежних, ціною їхнього життя та здоров’я була зупинена планетарна катастрофа.

Змагання із пожежно-прикладного спорту на міжнародному рівні — це можливість для вболівальників поспостерігати за роботою пожежних, а для самих рятувальників – обмінятися професійним досвідом з іноземними колегами.

Цьогорічні змагання відбуваються у Львові з 22 по 28 травня на спорткомплексі «Динамо» та навчально-спортивному комплексі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Учасники змагатимуться у бойовому розгортанні, бігу із штурмовою драбиною, стометрівці з перешкодами та різноманітних естафетах.

“Такі змагання проводяться щорічно після Чорнобильської катастрофи. Ними ми вшановуємо пам’ять про наших колег, які загинули під час ліквідації Чорнобильської катастрофи. А самі змагання демонструють роботу рятувальників, які мають можливість змагатися між собою, крім цього це змагання міжнародного рівня, тож це чудова площина для обміну досвідом”, – розповідає Віталій Туровцев, керівник відділу зв’язків з громадськістю УДСНС у Львівській області.

Львівській команді потрібна ваша підтримка, тож приходьте та вболівайте!

 

Comments are closed.