Львів прикрасили символом вільного Донецька

Для багатьох людей, які були вимушені покинути свої домівки в результаті російської військової агресії, Львів встиг стати рідним містом. Громада соціально відповідальних переселенців, представники ГО “Українська народна рада Донеччини та Луганщини”, ГО “Екологічний клуб ПОЛе”, ГО «Наукова» та учні школи №83 провели благодійну акцію для міста. Вони висадили троянди  на перехресті вулиць Пулюя та Трускавецької.

«Це ініціатива спільнот переселенців з Донецька та Луганська, які зараз проживають у Львові. Знаємо, що Донецьк у нас завжди асоціювався з трояндами. Ми разом висаджуємо троянди тут, у Львові. Це буде новий громадський простір – трояндова алея.

Львів – дружнє місто, де люди можуть почувати себе комфортно. Переселенці почали тут нове життя. Львів’яни всіляко допомагають їм. Не знаю, чи є така допомога від держави, як від львів’ян цим людям. І тут, в цій спільній праці – ініціатива подарувати частину добра, частину краси. Це подяка від мешканців тимчасово окупованих територій для спільноти міста, для людей, котрі їх прийняли і дружньо відносяться», – Андрій Шевців, керівник ГО «Наукова», депутат Львівської міськради від «Об’єднання «Самопоміч»

«Донецьк – місто мільйона троянд, і він підтвердив цей статус у 2012-му році. Ми вирішили долучитися до благоустрою Львова  – посадити троянди, щоб люди дивилися, бачили, гуляли з дітьми», – Ігор Корєшков, представник ГО «Українська народна рада Донеччини та Луганщини»

«Переважаючими видами, які ми посадили, це є види флорибунда, види принцеса Єлизавета і види Казанова, які розцвітають дуже гарними червоними, персиковими, оранжевими кольорами. Це є чайні троянди, зацвітуть вони на весну і ми думаємо, що алея вже буде до весни гарна, розквітла і буде милувати око як і мешканців мікрорайону, так і школярів», – розповіла Уляна Тарас, керівник кампанії «Комфортне місто».

             

 

Comments are closed.