«Львів – це демократичне місто і я б хотів, щоб ми цю традицію – проводити віче – почали відновлювати», – А. Садовий

СIMG_2864ьогодні, 25 червня, у Львові на площі Ринок відбулось громадське віче, у якому взяли участь львів’яни, депутати, представники ринків, громадських організацій, щоб підтримати позицію міського голови щодо сміттєвої блокади Львова. Таким чином львів’яни продемонстрували свою позицію щодо штучної блокади, яка останній рік організована щодо Львова. Львів’яни показали чітку позицію – Львів ніхто не залякає і не здолає, громада міста, згуртувавшись, здолає будь-які проблеми.

«Насправді дуже багато людей зверталися з ідеєю зібратися разом, щоб ми відчули плече один одного – люди прийшли. Я дякую всім депутатам, які сьогодні змогли прийти, представникам громадських організацій. Це є насправді дуже спонтанне віче, тут не планувався сценарій, адже це просто відкрита розмова з людьми. Ми побачили різні настрої: було декілька людей, які пробували зірвати це віче, але ми не дали їм цього зробити.

Львів – це демократичне місто і я б хотів, щоб ми цю традицію – проводити віче – почали відновлювати. Щоб ми збиралися у більшій кількості, спілкувалися на професійні теми у професійних середовищах тому, що як ми будемо по одному, то нас просто притиснуть.

Нас прийшли підтримати прості львів’яни, представники ринків, ветеранських організацій і вони говорили те, що думають. Якщо мене не будуть підтримувати, наприклад, керівники адміністрацій, то це їх право. Насправді, я нікому не говорив приходити – я звернувся публічно до львів’ян, які мають бажання прийти. І я дякую всім, хто сьогодні був з нами.

Я за Україну, я за всіх людей доброї волі і я робитиму для цього все можливе. Для мене Україна – перш за все. Я ніколи не збираюся оголошувати війну інституції Президента чи Прем’єр-міністра, але я завжди буду голосно говорити про те, що я думаю, людям, які обіймають ті чи інші посади. Я ніколи не буду мовчати», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Comments are closed.