Львів відкритий для тебе: екскурсії для першокурсників

Щороку місто оновлюється тисячами нових студентів. За даними Інституту міста, близько 120 тисяч осіб у 2017 році  здобувають освіту у Львові. Вступники з усіх куточків не лише України, а й світу обирають саме львівські виші. Важливо, щоб студенти влились у ритм міста, а їх простір не обмежувався дорогою гуртожиток-університет. Тому молодіжне крило «Об’єднання «Самопоміч» у Львові організовує безкоштовні екскурсії для студентів.

Організатори проекту зазначають, що такі екскурсії відбуватимуться впродовж першого семестру спільно з кампанією «Культурне місто». Проводять екскурсії студенти старших курсів, які мають посвідчення екскурсовода. 

«Мені надзвичайно подобається проводити екскурсії, показувати місто в усій його красі найбільше для тих, хто перший раз у Львові. Це дуже велика відповідальність, тому що ти складаєш враження, від міста», – розповів студент – практикуючий екскурсовод Олесь. 

«Для студентів ми готуємо ще не одну таку акцію. І це не тільки екскурсії. Ми плануємо дуже багато соціальних проектів, дуже багато цікавих речей. Хочу, щоб більше людей брало в цьому участь, тому в кого є бажання, натхнення – звертайтеся до нас», – розповів Назар Онисько, координатор молодіжного крила «Об’єднання «Самопоміч».

Бажаєте долучитися до «Молодіжного крила «Об’єднання «Самопоміч» телефонуйте:   (067) 320-08-28

 

Comments are closed.