«Львів встав на свій захист», – Олег Березюк

«Галичани в 20-х роках казали: «Наша сила – в нас самих. Світ належить до сильних!». Ми збережемо країну лише тоді, коли Львів буде сильним. Бо Львів – це сила традиції. Хто, як не Львів, береже традиції? Сила людей – у вірі в Бога. Хто, як не Львів, показує те, як він це робить щирою душею? Сила людей – у державі. Хто, як не Львів, перший кидається на допомогу і порятунок цієї держави?

File_000

Сміття – це куля, якою віковічний ворог – Російська імперія – вбиває Україну. Я в Києві прийшов перед Адміністрацію Президента не голодувати за чи проти сміття. Я прийшов протестувати своїм голодним протестом проти знущання над людиною, знущання над львів’янином, який зберіг в Україні традицію, який зберіг віру в Бога, який зберіг і розвиває державу Україна», – зазначив Олег Березюк.

Він також наголосив на тому, що саме через успішність Львова проти міста сьогодні і чиниться такий спротив.

«Десятки розмов із прем’єр-міністром країни, дві розмови з Президентом. І тотальна ігнорація людей! Так не робиться. Коли державний діяч є на чолі української держави, він повинен поважати українців. Але політична конкуренція робить з людей тварин. І вони садистично знущаються над нами, щоб показати країні, що ми нічого не варті. Тому мусимо пам’ятати – ніхто нас не захистить, якщо не ми самі!»

Наостанок виступу голова фракції «Самопоміч» також закликав львів’ян «дбати про продукт життєдіяльності – сміття», тобто розпочати роздільний збір та сортування відходів вдома і привчати до цього дітей: «Я також недавно почав це робити. Окремо – пластик, окремо – папір. Це – мій вклад у розблокування міста Львова. Я хочу, щоб ми цьому вчили наших дітей – це неважко. Треба змінити свої стереотипи. Дуже часто я чую: «Робіть щось!». Стоячи сьогодні перед вами кажу, «як на духу» – роблю все, що можу. І прошу вас – робіть, стійте, будьте українцями і львів’янами, бо від Львова залежить це майбутнє»

Comments are closed.