Львів’янам розповіли, як тренувати силу волі

I-kqqdfQvvw-300x199«Концепція сили волі. Способи розвитку сили волі» – тренінг із такою назвою відбувся для львів’ян у бібліотеці на вул. Шота Руставелі, 8. Цікаві поради та рекомендації тренера Віталія Іванова можна було послухати у теорії, а також використати на практиці.

Пропонуємо ознайомитися з порадами тренера:

1. Для сили волі є важливою енергія.  Тому працюйте над збалансованим харчуванням і сном – це допоможе організму працювати ефективно, не виснажуватися та повноцінно відновлюватися.

2. Щоденна візуалізація підтримує мотивацію. Виконуйте вправу на відпрацювання образу ідеального життя. Уявляйте своє ідеальне життя через кілька років. Під час виконання цієї вправи виробляється гормон радості дофамін, який дає мотивацію рухатися вперед для досягнення цілей. До того ж, думки матеріалізуються, тому створення сильної картинки бажань у мозку допомагає втілити її в реальності. Цілі потрібно ставити реальні, а мрії – ідеальні.

3. Є два шляхи розвитку сили волі: розвиток через негатив (відмова собі, примус) і розвиток через позитив коли робимо речі, які приносять радість і користь). Мисліть позитивними категоріями: не з позиції проблем, а з позиції їхнього вирішення.

Під час тренінгу група виконала практичні вправи, які допомогають підвищувати власний рівень сили волі щодня.

Щоби досягати мрій – мрійте, плануйте, досягайте цілей за допомогою сили волі та будьте щасливі!

Якщо ви бажаєте отримати персональну консультацію по силі волі, можете звернутися до тренера, завітавши на сторінку: http://vitaliyivanov.com/

Фото з тренінгу

Comments are closed.