Львів’яни вшанували героїв, полеглих за незалежність України

На Личаківському кладовищі відбулося поминальне віче-вшанування борців за правду та незалежність держави. З часу початку війни на Сході України понад триста українських воїнів на Львівщині загинули від рук російського агресора. Вшанувати пам’ять полеглих та вклонитись перед їхніми родинами прийшли депутати «Об’єднання «Самопоміч» усіх рівнів.

«Ми продовжуємо цю сумну, але дуже дуже важливу традицію вшанування тих, хто віддав життя за реальну незалежність сьогодні, не сто років тому. Це супроводжується сумом та біллю. Але перефразовуючи Івана Франка, це саме ті «сини народу, який вгору йде, а був закритий в льох». І щоб йти в цю гору, потрібно прикладати зусилля. Ці хлопці віддали життя, а всі, хто залишився, мають віддати силу та час для того, щоб побудувати інституційну державу, за яку інші поклали свою голову. Це священний обов’язок», – розповів Олег Березюк, голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Верховній раді України.

«Ми усвідомлюємо, що у них не було іншого вибору і ми пишаємося їхнім вчинком. Завдяки їхній жертовності наші діти сьогодні мають можливість жити цим сьогоднішнім днем. Тому всім матерям, всім дружинам, всім діткам низький уклін і величезне дякую за ту жертовність, яку вони переживають», – зазначила Олена Пасевич, дружина загиблого героя АТО, депутат Львівської міської ради від «Об’єднання «Самопоміч».

Колектив «Об’єднання «Самопоміч» висловлює вдячність усім, хто щоденно, важкою працею стоїть на захисті нашої держави. Доземний уклін та вічна пам’ять тим, хто поклав голову у боротьбі за країну.

Comments are closed.