«Львівелектротранс» – на серйозному етапі реформування

«Львівелектротранс» – на серйозному етапі реформування. За 124 роки – відтоді як у Львові поїхав перший електричний трамвай – бувало всяке. Та в останні п’ять років місто активно вкладає кошти в розвиток електротранспорту. Тролейбуси та трамваї стали безпечніші і комфортніші.

Вагони мають куди їхати. Уже збудували 11 кілометрів колії на Сихів і відремонтували ще 20. В недалекій перспективі – розбудова трамвайної лінії для шостого маршруту до вулиці Щурата та з’єднання Сихова з вулицею Княгині Ольги. А робота над покращенням рухомого складу кипить.

Возити пасажирів будуть і нові трамваї. Невдовзі приїдуть 30 із Берліну. До того ж отримали погодження від Європейського інвестиційного банку на 12 мільйонів євро для закупівлі ще десяти. Підписаний договір з Європейським банком реконструкції і розвитку, завдяки якому на вулицях міста з’являться 50 нових тролейбусів, повністю реконструюють тролейбусне депо на Тролейбусній і зроблять капітальний ремонт на 12-ти ділянках тролейбусної мережі. Електротранспортна інфраструктура розвивається і модернізується. Тому комунальне підприємство «Львівелектротранс» запрошує на роботу молодих працівників, віком від 21-го року.

«Ми надаємо безкоштовні курси з виплатою стипендії до чотирьох тисяч гривень, а також по закінченні курсів ми гарантуємо офіційне працевлаштування і виплату заробітної плати вже в перший місяць, починаючи від семи тисяч гривень з подальшою можливістю її росту в залежності від категорії і від кількості відпрацьованого часу, – розповідає Олег Береза, директор ЛКП «Львівелектротранс», депутат Львівської міської ради від «Об’єднання «Самопоміч».

У «Електротрансі» постійно працюють над покращенням умов праці, будують нові диспетчерські пункти. До того ж водіям скоро не доведеться заморочуватися з квитками, адже на стадії реалізації програма впровадження електронного квитка.

Comments are closed.